Víkend v Ponorce začíná už ve čtvrtek ve tři odpoledne. Pátek nabídne DNB party a sobota koncert ska kapely Definitivní Ententýk

Začíná #vikendvponorce. To nejpodstatnější se vešlo do titulku, ale pojďme si to trochu rozebrat. Dnes, 26.5., tedy bude otevřeno už od 15:00 protože za a) před Citadelou probíhá ZUŠ Open Air, tak kdyby měl některý z rodičů chuť třeba na Pilsner Urquell nebo Budvar 33 či také čepovaný Cider F.H. Prager a za b) chvíli po třetí začíná přenos čtvrtfinále hokejového šampionátu  Německo – Česko. Příležitost tedy máte přijít výjimečně hodně brzo. K dispozici samozřejmě terasa s grilem, pinčesový stůl nebo fotbálek. Čtvrteční posezení v Ponorce.

Pátek 27.5. bude patřit opět dramcům. Čeká nás akce „DNB Production Night w/ SPIRITUAL – Ponorka Litvínov“ a tedy mejdan od devíti do pěti. A v sobotu 28.5. koncert místního ska souboru Definitivní Ententýk v Ponorce!Přijďte si užít poslední květnový víkend do litvínovského pozemního klubu!

‼ Ponorka má tento víkend otevřeno od 15:00 ve čtvrtek, od 18:00 v pátek a v sobotu! ‼

Dnes také spouštíme na baru předprodej na oslavu narozenin klubu: 12 LET Ponorky: The Rocket Dogz / Burning Steps / Sorry Holka! Přijďte si pro vstupenky už dnes!

Těšíme se na vás.
Váš Hudební klub Ponorka – Litvínov