Čtvrteční posezení u piva, páteční techno party VIBRATION a drum’n’bass mejdan Basstrike Crew v sobotu! Víkendová programová nabídka litvínovského klubu Ponorka

Třetí květnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Dnes tedy čtvrteční klasika v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Vedle tradičně naražených piv Gambrinus 11 a Pilsner Urquell bude tento víkend (případně dokud se sud nevypije) na čepu opět i party pivo Proud. Na baru je samozřejmě také celkem slušná nabídka nealko nápojů a ještě samozřejměji i nápojů alko. Stavte se na drink. Využít můžete i našich hospodských sportů nebo terasu s grilem.

Čtvrtek je také ideální k nákupu vstupenek v předprodeji na oslavy narozenin klubu PLEXISovjanka – 14 let PONORKY (so 1.6.). Vstupenky zakoupené V PŘEDPRODEJI budou v den koncertu slosovány a jeden z vás obdrží 30l sud plzeňského piva! 

Páteční (17.5.) program nabízí květnové vydání techno seriálu VIBRATION // HOLLY THE BIG, ANHUM.  Holly The Big, projekt Anhum, domácí StefiKNYY a legenda litvínovské techno scény Dj Fidlushek se na páteční večer a noc těší a my se těšíme, že přijde tančit tolik dívek a žen jako v dubnu, ale tentokrát budou mít i s kým tančit…

Sobota 18.5. bude patřit pro změnu drum’n’bassu! Basstrike Crew  připravila hvězdně obsazený mejdan Basstrike Invites W/ X.MORPH & PRDK (DARKSHIRE). Zahrají X.MORPHPRDK za festival a značku Darkshire a samozřejmě nebude chybět výběr z místních hroznů WintmanMaltix z Beating MashNightrofix ze Studio 360° a za pořadatelskou partu Crank! Plus vítěz Dj contestu. Sobotní nadupaný večer v Ponorce!

Oba mejdany slibují zážitek a samozřejmě super světla a ještě lepší zvuk. Přijďte.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden si nenechte v sobotu 25.5. utéct MEXICAN DINNER vol.2. Vaří Mamarracha Street Food a hrají Mariachi.Bohemia.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov