Čtvrteční koncert izraelské kapely DEATH IN YOUR YARD, v pátek vystoupí legendární plzeňská kapela Znouzectnost a písničkář Tom77 a v sobotu můžete přijít posedět nejen u piva

Další květnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. A tenhle čtvrtek (9.5.) bude hned koncertní. Po roce je na tour izraelská thrash hardcore kapela Death In Your Yard a stejně jako vloni si jednu zastávku střihnou v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Loni tady hráli v pondělí a byl to povedený koncertní večírek. Letos to vyšlo na čtvrtek, kapela je lehce v jiném složení a na koncert se těší. Přijďte jako každý čtvrtek na pivo a užít si koncert DEATH IN YOUR YARD (IL) – Thrash/HC/Punk.

Živá muzika bude v Ponorce i v pátek (10.5.). Koncert ZNOUZECTNOST + Tom77 v Litvínově nabídne vystoupení plzeňské legendární kapely Znouzectnost a jen o něco méně legendární severočeský punkový písničkář Tom77. Zároveň s koncertem se v TV můžete v Ponorce podívat na první zápas českého národního týmu na MS v hokeji proti Finsku. K tomu na baru poběží akce za panáky Božkov Republika můžete získat dres nebo tleskadlo. Přijďte si užít páteční večer v litvínovském podzemním klubu (Vstupenky v předprodeji na baru klubu ještě dnes – čtvrtek – od 18:00.

Sobota (11.5.) je bez daného programu, takže v Ponorce program tak trochu čtvrteční. Posezení u piva, hospodské sporty, případně i gril a Dj Spotifáj bude hrát k tanci a tanci a možná i poslechu. Sobotní večer a volná zábava jak v klubu tak na terase…

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden nás v Ponorce čekají hned dva mejdany s elektronickou hudbou. V pátek 17.5. rovný beat na akci VIBRATION // HOLLY THE BIG, ANHUM a v sobotu 18.5. beat zlámaný a mejdan Basstrike Invites W/ X.MORPH & PRDK (DARKSHIRE)

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov