Víkend v Ponorce nabídne čtvrteční posezení, páteční rychtu Dwarf SoundSystemu a v sobotu mejdan s PSH!

Předposlední listopadový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Dnes, tedy ve čtvrtek, můžete přijít na dobré pivo nebo jiný oblíbený drink. Můžete posedět, „zasportovat si“ a nebo zatancovat jako minulý týden. Čtvrtek je také ideální pro nákup vstupenek v předprodeji na baru na sobotní akci Peneři Strýčka Homeboye opět na tour!, nebo přeložené koncerty Vojtaano v Litvínově (po 25.12.2024) a SHAM69 + Remember The Heroes (po 5.2.2024).

Páteční program v litvínovském podzemním klubu obstará akce Dwarf SoundSystem – 17th B-Day aka Indoor Massacre v23. Kluci a holky z Dwarf Sound Systemu přivezou svůj ostrý zvuk a světla a oslaví 17 let existence ve velkém stylu. Páteční večer a noc v Ponorce.

Peneři Strýčka Homeboye opět na tour! se zastaví v Ponorce v sobotu.  Vladimir 518Orion a Mike Trafik tedy PSH – Peneři Strýčka Homeboye přijedou do Litvínova v rámci aktuálního turné diktovat i rozdávat radost. Předprodej ještě dnes a zítra na baru klubu nebo v síti GoOut. 

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden nabídne program klubu Ponorka v pátek 1.12. koncert brněnského písničkáře s violoncello PAVEL ČADEK – CELLOFOLK a v sobotu 2.12. Zahájení výstavy. Obrazy vystaví v Ponorce místní umělkyně Daisy Pikowa.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov