Velikonoční víkend v litvínovské Ponorce nabídne ve čtvrtek posezení u piva, v pátek techno s trumpetou a party a v sobotu zahájení výstavy obrazů.

Je tady poslední březnový čtvrtek a začíná velikonoční #vikendvponorce. Dnes (28.3.) vám v Hudebním klubu Ponorka Litvínov nabídneme vedle obvyklé nabídky i už minulý týden testované nové plzeňské pivo Proud, které sice není zelené, ale „ovocné tóny“ v něm najdete. A samozřejmě klasická čtvrteční zábava v Ponorce, hospodské sporty… Stavte se.

Připomínáme, že na baru klubu pořídíte nejlevnější vstupenku v předprodeji na na sobotu 1.6. 
oslavy existence klubu PLEXISovjanka – 14 let PONORKY!

Pátek (29.3.) v litvínovském podzemí nabízí party Unity Rage warm-up w/ VIIITO//. Mejdan „ve znamení trumpet a rovných beatů“. S trumpetou se za mixem představí  V III T O, kterého můžete znát třeba z působení v kapele Definitivní Ententýk. Dál se vystoupí El MarselDj FidlushekMasked Mike a Dj Mirus! Přijďte se v pátek bavit a tančit právě do Ponorky.

Poslední březnovou akcí v Ponorce je v sobotu Vernisáž výstavy Jany a Renaty 30.3.2024Jana i Renata už v naší „podzemní galerii“ vystavovaly a tentokrát budou vystavovat společně. Nenechte si ujít „krásný večer ve společnosti dobrých lidí.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

První dubnový víkend v Ponorce nabídne v pátek 5.4. GRUNGE PARTY a připomeneme si smutné výročí úmrtí Kurta Cobaina na snad veselém mejdanu.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov