Listopad 2016 v Hudebním klubu Ponorka

Zimní čas máme pod střechou, listopad už je ve dveřích, takže je správná chvíle si říct, co nás/vás čeká v Hudebním klubu Ponorka – Litvínov v příštích týdnech.

Pátek 4.11. bude patřit techno hudbě. Dj Daho a Dj Quickie budou hosty akce Technologic with Djs DAHO and QUICKIE,North techno edition v režii místní a v našem klubu známé dvojky, kterou tvoří DJ Mirus a Dj Fidlushek.

Slobodná Európa (SK) + support: Švindl + Zero Zero se uskuteční v Ponorce v pátek 11.11.. Slobodná Európa je kapela, kterou máme rádi a tak jsme jejich koncert, kde vystoupí ještě punk rockové kapely Švindl a Zero Zero, označili jako listopadový „Tip klubu“.

Ani v listopadu nebude chybět pokračování drum’n’bassového seriálu. V sobotu 12.11. nás tedy čeká Break The System vol.3 w/ Explit. Vedle dýdžejů z pořádajícího kolektivu Xpress Crew (Push, Cuba Libre, Dombee Finch), se představí Spiritual za System Overload, dále Nightrofix a jako host večera Explit z Bad Controll Crew.

Netradičně bude (od 18:00) otevřeno i ve středu 16.11., kdy nás čeká vystoupení Baty von Janof & Dáša Fon Fľaša v Ponorce. Baty von Janof nám předvede, jak se hraje akustický punk v Česku a Dáša Fon Fľaša na Slovensku.

10 let existence a další troje narozeniny oslaví Dwarf SoundSystem v pátek 18.11. na akci příhodně nazvané Dwarf SoundSystem – Narozky^4.

Vašek Jelínek z Lunetic má novou rockovou kapelu a v sobotu 19.11. nám ji představí. Human face koncert se jmenuje událost a Human Face překvapivě ona kapela.

Ve čtvrtek 24.11. nás čeká litvínovský křest knihy „Sdílej…“ kterou napsala místní autorka Hana Marksová. Akce nemá (zatím) svou událost, tak bližší informace hledejte na stránkách klubu.

Milovníci a milovnice extrémní hudby si přijdou na své v pátek 25.11.. Na akci Six Fleshless Bajonets se představí soubory Sixth Dimension, Fleshless a Bajonet.

„Osvědčená dvojice kapel Imodium a OVOCE opět vyráží na turné po celé republice! Zúčastni se i ty divokýho HVNS večírku na pódiu, pod pódiem a pochopitelně následně i na baru.“ Imodium + Ovoce – Litvínov je akce plánovaná na sobotu 26.11..


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.