Postavy z filmů na Karnevalu v Ponorce

Jednou z tradičních akcí koncem října v Hudebním klubu Ponorka Litvínov je karneval. Konec října znamená také Helloween a odtud je k party v maskách kousek. Letos se uskuteční Karneval v Ponorce v sobotu 29. října. Celkem zásadní je to, že letošní ročník má, na rozdíl od těch minulých, téma. A tím je film a filmové postavy.

To neznamená, že nemůžete přijít v jiné, originálním masce, bude se k tomu ale přihlížet při hodnocení a nejlepší filmová maska vyhrává „Oskara“!

Video pro inspiraci:

Letos organizační kolektiv vypustí „dětské hry“ a připravuje program pro dospělé, kteří už něco viděli. A když tedy byl zvolen jako téma karnevalu film a filmové postavy, hned se nabídla možnost vědomostní soutěže na motivy kdysi úspěšného televizního pořadu Videostop. Budou se tedy hádat hlášky z filmů, filmová hudba atd. Přesná pravidla karnevalové verze soutěže se dozvíte na místě.

Samozřejmě budou také vyhlášeny nejpovedenější či nejlepší masky.

Soutěžit se bude o nejrůznější ceny. Lahev sektu, mikina Jack Daniels, triko s logem klubu Ponorka, kulichy, rukavice, šály, čertovy obrázky, hrnky, nákrčníky a hromada dalších užitečných věcí už je připraveno pro výherce.

Zkuste si tedy vymyslet originální masku dorazit na karneval. Vrchní organizátorka pak zve slovy: „Zapaříme tak, že nás nikdo nepozná.“

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a karneval odstartuje ve 20:00. Filmové postavy vstupné neplatí, ale pokud dorazíte bez masky, připravte si 100,-!