Goodtime Boys a Continents ve čtvrtek v Ponorce

Minulá akce v Hudebním klubu Ponorka Litvínov pod taktovkou kolektivu MCBP byl velice vydařený večírek. Ve čtvrtek 22. března 2012 pro vás připravili další z koncertů zahraničních kapel a co vás v Ponorce čeká necháme příblížit samotné organizátory koncertu:

Když loni v létě pro mě těžce neznámá kapela GOODTIME BOYS z Walesu přijela pár tejdnů před Fluffem spolu s Dangers rozsekat pražský Café Na Půl Cesty, nevěděl jsem, co čekat, ale výsledek mě naprosto rozbil. Brutální energickej a zároveň emotivní a melodickej hardcore moderního střihu, kterej si ale občasnejma temnejma pasážema nezadá ani s nejšílenějším obdobím Black Flag. Výslednej zvuk šlapající jako hodinky mě naprosto uzemnil, nemluvě o strhujícím projevu zpěváka. Když jsem ho viděl, jak s šíleným výrazem v očích běhá po baru na Půlce a skoro až děsivým projevem štěká na lidi hluboce osobní a přemejšlivý texty, bylo mi jasný, že tahle kapela nebude na Fluffu jenom do počtu. A taky že ne. Pro mě byli GTB i přes silnou konkurenci možná největší zážitek z celýho festu. Zapřísahal jsem se, že je musíme přitáhnout do Ponorky a konečně se to povedlo! Přijďte si připomenout, jaký to je, když vám koncert kapely změní život.

 

Německá kapela CONTINENTS z Drážďan, která s Goodtime Boys jede tři koncerty v Německu a v ČR, se zvukově Walešanům hodně podobá, ale zase přináší spoustu svejch vlastních elementů a místama o něco temnější sound. Z komunikace s klukama je jasný, že se jedná o bandu srdcařů, kterejm jejich projev, muziku i texty můžete stoprocentně věřit a ze zkušenosti vím, že tohle dělá z koncertu většinou nezapomenutelnej zážitek. Takže pecka číslo dvě je na cestě!


Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*