TIMUR A JEHO PARTAJ ve čtvrtek v Ponorce. Nejtemnější koncert v historii klubu!

Změna programu! SMRTISLAV vystoupení zrušil a tak v Ponorce vystoupí TIMUR A JEHO PARTAJ bez předkapely!

Poslední červnový čtvrtek 27.6.2024 se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov uskuteční ten nejtemnější koncert v celé čtrnáctileté historii litvínovského podzemního klubu. Vystoupí sólově pražský darkfolkový SMRTISLAV a legendární místní bigbítová kapela TIMUR A JEHO PARTAJ. Přijďte si užít čtvrteční večer do litvínovské Ponorky.

SMRTISLAV „je originál, který se nedá jednoduše žánrově zaškatulkovat. Pro ty, kdož ho neznáte – představte si hororový dýchánek temného folku se špetkou gothického stylu. K tomu přidejte texty, které vám v uších zanechají velkou dávku deprese a melancholie. Tohle všechno Smrtislav je a umí skvěle naservírovat i naživo tak, že se nedá přehlédnout ani v té nejtemnější noci“.

TIMUR A JEHO PARTAJ je litvínovská undergroundová kapela, která hraje bigbít jak od podlahy tak hlavně nahlas! Při minulém vystoupení málem zbourali Citadelu a produkci přijela utnout policejní hlídka. Prostě „starej dobrej máničkovskej bigbít sevšimvšady“! 

Případné další informace hledejte v události na FB: SMRTISLAV + TIMUR a jeho PARTAJ v Ponorce

Klub má otevřeno ve čtvrtek od 18:00 a produkce na sále klubu začne okolo 20:00. Vstupné na koncert je dobrovolné.

Nenechte si tuhle čtvrteční zábavu v litvínovském podzemí ujít, čeká vás temná hudba, dobré pivo a parádní zábava. Čtvrteční večer v hudebním klubu Ponorka!

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov