Léto v Ponorce 2024. Litvínovský hudební klub zve na červencové koncerty pod širým nebem v „bazénu“, tedy na terase před Ponorkou.

Léto v Ponorce 2024 znamená sérii letních koncertů na terase klubu v takzvaném „bazénu“. Koncerty pod širým nebem před Hudebním klubem Ponorka Litvínov se konají pravidelně prakticky každé léto a vlastně vždy jde o mimořádný hudební i kulturní zážitek. Stejně tak tomu je i letos. Pojďme si projít, co vás během první poloviny léta a prázdnin před litvínovským podzemním klubem čeká. Červencová nabídka je pestrá a jistě zajímavá. Léto v Ponorce!


Klub má otevřeno před koncerty už od 18:00 hodin a hudební vystoupení pak začnou kolem 20:00, aby se vždy dohrálo do policejní hodiny.
V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se koncerty odehrají na sále klubu.
Pokud není uvedeno jinak, jsou letní koncerty v bazénu za dobrovolné vstupné!


► [čtvrtek 4. července 2024] LUSKY V PONORCE V BAZÉNU
Léto v Ponorce 2024 zahájí koncertem ve čtvrtek 4.7. plzeňské rokenrolové duo Lusky, které už (nejen) z letních koncertů v litvínovské Ponorce můžete dobře znát. Pánové muzikanti se s tím nemažou a i když jen ve dvou, vydají za plnohodnotnou kapelu, kterou i jsou. Na terase klubu, v takzvaném bazénu, to klukům z Plzně sluší.

► [čtvrtek 11. července 2024] JUSTIN LAVASH V PONORCE V BAZÉNU
Další letní koncert před Ponorkou v bazénu proběhne ve čtvrtek 11.7. a tentokrát vystoupí Justin Lavash. Původem Angličan a dnes Tepličák. Kytarista, skladatel a zpěvák s výrazným bluesovým hlasem. Umělec, který rád hraje v malých prostorech pro hrstku lidí kvůli kontaktu s publikem. Justin Lavash by asi mohl být slavnější, ale nechce. Nenechte si jeho vystoupení ujít.

► [čtvrtek 18. července 2024] REMEMBER THE HEROES V PONORCE V BAZÉNU
Čtvrtek 18.7. bude litvínovský podzemní klub a další koncert z řady Léto v Ponorce patřit punkrocku. Teplická kapela REMEMBER THE HEROES vystoupila v Ponorce naposledy loni na oslavách narozenin Ponorky. Únorové vystoupení v Litvínově zhatila nemoc, ale třetí červencový čtvrtek se kapela z Mekky severočeského punku do litvínovského klubu vrátí a v bazénu předvede, že OLD PUNKS NEVER DIE! 

► [sobota 20. července 2024] PEACE-PONG KOSTÝMOVÝ HIPPIE BEERPONG TURNAJ
Další kostýmový beerpongový turnaj se uskuteční v Ponorce v sobotu 20.7.. Tentokrát ve stylu HIPPIES. „Hudba jako na Woodstocku, zábava jako v nejlepším sklepě.“ Soutěž o nejlepší kostým a turnaj v beerpongu. Vše potřebné najdete v události na FB a pak už zbývá jen přijít a bavit se. Ať žije PONG!

► [pátek 26. července 2024] CHASER [USA] V PONORCE V BAZÉNU
Červencovou část Léta v Ponorce 2024 uzavře v pátek 26.7. americká punková kapela CHASER. Kalifornie a skatepunk. Tahle kapela to valí skoro čtvrt století a jejich vystoupení nutí vidět tuhle partu hrát znovu. Svižný melodický skatepunk na terase litvínovského klubu. Určitě je na co se těšit.

►►► V srpnu Léto v Ponorce 2024 nabídne třeba hned ve čtvrtek 1.8. koncert LETY MIMO V PONORCE V BAZÉNU a těšit se můžete také na narozeninový koncert O rok starší brambora® Atomy Nevadí · Evakuační Výtah · The Flood · The Grass, který se uskuteční v pátek 23.8.. Ve fázi příprav jsou pak další akce, na které vás pozveme v následujících týdnech.


Klub je pravidelně otevřen (až na výjimky) každý čtvrtek, pátek a sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
Instagram www.instagram.com/ponorka.litvinov
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#letovponorce #letovponorce2024 #vikendvponorce #ponorkalitvinov