Bigbítová kapela TIMUR A JEHO PARTAJ ve čtvrtek a páteční a sobotní oslavy. Poslední červnový víkend v litvínovském klubu Ponorka!

Poslední červnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Dnes, ve čtvrtek 27.6.2024, bude v Ponorce koncert. Vystoupí legendární místní bigbítová kapela TIMUR A JEHO PARTAJ. Původně ohlášený SMRTISLAV své vystoupení zrušil a tak si v litvínovském podzemním klubu můžete dnes večer užít vystoupení místní máničkovské kapely, která to umí se svou fanouškovskou základnou v Ponorce parádně rozjet. Samozřejmě můžete přijít i jen na pivo nebo za ponopubsporty, jen tedy na sále bude koncert tak dneska bez pinčesu. Přijďte se bavit ve čtvrtek právě do Ponorky.

Pátek a sobota jsou ve znamení oslav. V pátek se slaví narozeniny a v sobotu rozlučka se svobodou. Oba dni se můžete stavit na pivo a posedět, ale zábava bude v režii oslavenců. Víkend v litvínovském podzemí. 

Přijďte si užít poslední červnový víkend právě k nám do Ponorky.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek a v pátek i v sobotu!

Příští čtvrtek (4.7.) začíná LÉTO V PONORCE 2024 prvním koncertem na terase klubu, zveme vás na LUSKY v Ponorce v bazénu.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov