Litvínovská Ponorka zve ve čtvrtek na posezení u piva a v pátek na VIBRATION // GIRLS NOGHT, technoparty hned se čtyřmi dýdžejkami. Víkend v litvínovském hudebním klubu s Pivem Proud..

Předposlední červnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Jako každý čtvrtek můžete i dnes přijít do Hudebního klubu Ponorka Litvínov nejen na pivo či jiný oblíbený drink, zahrát si pingpong, stolní fotbálek, nebo vyzkoušet ránu u boxera. Počasí se zdá být příznivé a tak je k dispozici i posezení na terase a gril. A v nabídce navíc čepované Pivo Proud! Čtvrtek v Ponorce.

Pátek 21.6. bude v litvínovském podzemním klubu patřit technu a mejdanu VIBRATION. Červnová edice nabídne dívčí noc, za mixem se budou střídat jen dýdžejky. První návštěvníci a návštěvnice dostanou welome drink díky spolupráci s Pivem Proud. Hudební ukázky a detailní informace o jednotlivých dýdžejkách hledejte v události na FB: VIBRATION // GIRLS NIGHT.

Sobota je v Ponorce bez daného programu a tak můžete přijít na pivo a udělat si mejdan jen tak…

Přijďte se přes víkend bavit, tančit a pít právě do litvínovské Ponorky.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek a v pátek i v sobotu!

Příští týden můžete do Ponorky přijít za kulturou a hudbou už ve čtvrtek 27.6.. Proběhne koncert SMRTISLAV + TIMUR a jeho PARTAJ v Ponorce!

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov