Pivo a pub-sporty ve čtvrtek, narozeninové „dramce“ s Basstrike Crew v pátek a rap a metal v sobotu. To je program posledního únorového víkendu v litvínovské Ponorce!

Je tady další únorový čtvrtek a začíná poslední únorový #vikendvponorce. Dnes (22.2.) tedy jako každý čtvrtek můžete přijít na pivo nebo oblíbený drink, posedět, využít některý z našich hospodských sportů, nebo si zatancovat. Čtvrtek v Ponorce. 

Pátek 23.2. bude patřit oslavencům z řad kolektivu Basstrike Crew. Koska a Taby slaví narozeniny a tak nás v Ponorce čeká velkolepý mejdan Brain Flush #3: B-Day Night. Přijďte popřát oslavencům a užít si páteční večer a noc právě do litvínovského podzemního klubu. Pátek v Ponorce!

Program na sobotu 24.2. v Ponorce obstará nadžánrová akce Rap&Metal gig, na které se představí děčínský rap FOR BETTER TIMES a mostecká metalová kapela Silence Is Violence. Nevšední večer v litvínovském podzemním klubu.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

V síti GoOut.cz a na baru klubu můžete pořídit vstupenky v předprodeji na oslavu 14 let existence Ponorky, která se uskuteční v pátek 31. května.
Událost na FB: PLEXISovjanka – 14 let PONORKY

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov