Čtvrteční posezení s kopanou, páteční death a grind Freakers Párty a čtyři kapely a v sobotu autorské čtení s Em Rudenkem a Jirkou básničkou. Pestrá víkendová nabídka litvínovského klubu Ponorka

Je tady další čtvrtek a s ním začíná první plnotučný březnový #vikendvponorce. Čeká nás v Hudebním klubu Ponorka Litvínov velmi pestrý víkend. Dnes, tedy ve čtvrtek 7.3., můžete přijít posedět a popovídat, kouknout na mezinárodní kopanou, nebo si pak zahrát její stolní verzi, na sále je pinčesový stůl k dispozici a napětí a stres můžete vymlátit u boxovacího automatu. Samozřejmostí dobré pivo a Dj Spotifáj. Čtvrtek v Ponorce.

Také si ideálně právě ve čtvrtek můžete přijít pro nejlevnější vstupenku v předprodeji na na sobotu 1.6. přesunuté oslavy existence klubu PLEXISovjanka – 14 let PONORKY!

Pátek 8.3. v rámci oslav Mezinárodního dne žen hostí litvínovský podzemní klub akci FREAKERS PÁRTY – vol.1, která nabídne vystoupení čtyř extrémně metalových a hardcore kapel. Vedle domácích a pořádajících Fuckers Freakers, se poprvé v Ponorce představí Crowtocrow z Lomnice nad Popelkou a plzeňští Search and Destroy. Naopak po dlouhých 12 letech se do Ponorky vrací kapela Incarnate z Doks. Ženy a dívky mají na akci levnější vstupné a čeká je drink na uvítanou. Pátek v Ponorce!

Program v sobotu 9.3. obstará večer mluveného slova. Konkrétně Autorské čtení: Em Rudenko a Jirka básnička. Oba umělci mají kořeny na Mostecku a oba můžete v litvínovském klubu Ponorka sem tam i potkat. Přijďte si užít sobotní večer právě do Ponorky a poslechnout si poezii, básně plné životních zkušeností a svérázného a specifického humoru.  Em Rudenko a Jirka básnička mají co nabídnout. Sobota v Ponorce!

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden v pátek 15.3. bude mejdan Dwarf SoundSystem – The PURE Techno mejdan vol2 a v sobotu 16.3. další večer mluveného slova Vtípečky v Litvínově // stand-up show.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov