Čtvrteční posezení, páteční narozeninová techno oslava Dj Miruse a sobotní turnaj ve fotbálku REVOLTA CUP 2023. Víkend v litvínovské Ponorce

Po odmlce je tu další zářijový čtvrtek a začíná #vikendvponorce. Dnes opět můžete přijít do Ponorky nejen na pivo nebo jiný oblíbený drink a využít našich hospodských sportů a užít si čtvrtek v Ponorce.

Čtvrteční posezení můžete také využít k pořízení vstupenek v předprodeji. Třeba na TOTALLY NOTHIN | Litvínov | Ponorka (pátek 27.10.) nebo na listopadové vystoupení PSH @Ponorka Litvínov (sobota 25.11.). Oba předprodeje běží i na GoOut.cz.

Pátek 15.9. bude patřit našim euforikům. Dj Mirus slaví narozeniny na akci TECHNOLOGIC with Dj B.ONE.K- Dj Mirus Bday. Samozřejmě nebude chybět Dj Fidlushek a vystoupí i další dýdžejové. Přijďte si užít páteční techno noc v Ponorce.

Letní turnaj ve španělském fotbálku v Ponorce REVOLTA CUP 2023 se uskuteční v sobotu 16.9.. Klub je otevřen už od 14:00 a po registracích týmů výkop kolem třetí. Přihlaste se do turnaje, nebo přijďte fandit a na party (o muziku se bude starat Dwarf SoundSystem). Sobotní odpoledne a večer v litvínovském podzemním klubu.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek a v pátek,
a od 14:00 v sobotu!

Příští týden v pátek 22.9. nabízí program klubu Ponorka zábavný večer STAND UP Comedy – Vtípečky se zelím.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov
Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov