Čtvrteční posezení, páteční narozeninová dnb party a Dj Pixie, to je víkend v litvínovském klubu Ponorka. Sobotní koncert písničkáře Vojtaana je přeložen na prosinec

Předposlední listopadový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Dnes můžete do Hudebního klubu Ponorka Litvínov přijít tradičně na pivo nebo jiný oblíbený drink, zahrát si některý z našich hospodských sportů, prohlédnout retrospektivní výstavu obrazů Rudy Everela, nebo si zatancovat. Čtvrtek je také ideální k nákupu vstupenek v předprodeji [Vojtaano v Litvínově (po 25.12.), Peneři Strýčka Homeboye opět na tour! (so 25.11.) a SHAM69 + Remember The Heroes (po 5.2.2024)]. Čtvrtek v Ponorce.

Páteční dnb party Birthday Night W / Pixie nabídne „nejznámějšího dnb dýdžeje v republice“. Narozeniny na tomhle mejdanu slaví NightrofixJimmy Cocaine a Crank, výběr z hroznů na Mostecku. Nenechte si ujít party roku v pátek v Ponorce.

 VOJTAANO v Litvínově, konkrétně v klubu Ponorka, zahraje v sobotu. Rapující písničkář a vypravěč představí svou novou desku Do trojky. Do litvínovského podzemního klubu se vrací po více než čtyřech letech. Vstupenky v předprodeji na GoOut nebo ještě ve čtvrtek a v pátek na baru klubu. Přijďte se v sobotu bavit právě do Ponorky. Z důvodu nemoci přeloženo na 25.12.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden nás v Ponorce čeká v pátek 24.11. Dwarf SoundSystem – 17th B-Day aka Indoor Massacre v23 narozeninová party technařů z polí a luk a v sobotu 25.11. Peneři Strýčka Homeboye opět na tour! Ponorka, Litvínov 

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov