Čtvrteční posezení, páteční euforická techno party a sobotní kostýmový beerpong turnaj, to je víkend v litvínovské Ponorce

Další listopadový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Tak jako každý čtvrtek můžete přijít do Hudebního klubu Ponorka Litvínov posedět u dobrého piva nebo jiného oblíbeného drinku, zahrát si některý z našich hospodských sportů a nebo si zatancovat.

Čtvrtek je také ideální k nákupu vstupenek v předprodeji. Na baru klubu aktuálně seženete vstupenky na Vojtaano v Litvínově (so 18.11.), Peneři Strýčka Homeboye opět na tour! (so 25.11.) a SHAM69 + Remember The Heroes (po 18.12.). Všechny předprodeje běží také na GoOut.cz. Pořízením vstupenek v předprodeji pomáháte klubu. Děkujeme.

Pátek je v režii našich euforiků. Výroba Euforie zve na mejdan FEEL EMOTIONS – Back to Legends, který se ohlíží za vznikem techno scény na Mostecku. Kohei Kosei a Bady Dj za mostecký N-Joy a Dj Fidlushek a Dj Mirus za Pijonýrák a Litvínov. V pátek v Ponorce na jednom pódiu.

Sobota pak nabídne HIP-PONG 🍻 Kostýmový beerpong turnaj. Tematický playlist, tanec, beerpong a soutěž o nejlepší a nejnápaditější hiphopový kostým. Zábava pro všechny.

Přijďte si užít víkend právě do litvínovské Ponorky.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští víkend nás v litvínovském podzemním klubu čeká v pátek 17.11. dnb mejdan Birthday Night W / Pixie a v sobotu 18.11. už zmíněný Vojtaano v Litvínově.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov