BORROWED TIME EUROPEAN TOUR

Punk-rocková neděle 22. dubna 2012 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. „Tak tohle bude totální pecka! Zase jednou se MCB akce v Ponorce bude otřásat v rytmu klasickýho americkýho punkrocku,“ uvádí v pozvánce organizátoři akce.

NOTHINGTON (USA)
Když se v roce 2005 rozpadla poměrně populární kalifornská parta Tsunami Bomb, kytarista Jay s bubeníkem Gabrielem dlouho neotáleli a založili si novou kapelu v trochu syrovějším stylu. NOTHINGTON zněj (zčásti i podle vlastních slov) jako něco mezi staršíma Social Distortion a třeba britskou legendou Leatherface. Do toho přimíchejte geniální cit pro melodie ve stylu Bouncing Souls a lehkej country feeling alá Against Me a vyjde vám výslednej mix, kterým jsou právě NOTHINGTON! Nechcem tím ale říct, že by tyhle kluci ze San Francisca jakkoliv kopírovali. Je to pořád originální, ale inspirace je tam jasná. Pokud jste fanoušci našláplýho melodickýho punk rocku se sladkejma melodiema i silnejma sing-alongama, pak jsou NOTHINGTON rozhodně to pravý pro vás! Po třech skvělejch studiovejch albech a letech koncertování se spoustou velkejch jmen (mimo jiné například i na legendární Warped Tour) se konečně NOTHINGTON na svým evropským tour zastaví i v litvínovský Ponorce. Tohle si nesmíte nechat ujít!

REMEMBER THE HEROES (41501)
Jako support vystoupí dobře známá banda z Teplic nesoucí název REMEMBER THE HEROES. Můžete si je pamatovat jako ex-členy legendární teplický punkrock kapely Hysterics, i když už si stihli nejen koncertama se spoustou zahraničních pecek (příklad za všechny: Born To Lose) vydobýt solidní jméno i pod novým názvem a v nový sestavě. Mix chytlavýho punkrocku a syrovýho rokenrolu vás rozhodně nenechá v klidu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*