Authority Zero European Tour 2012

V sobotu 19. května 2012 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov zastaví na své šňůře jedna z legend skate-punku, arizonští Authority Zero. Spolu s nimi se představí Tales Of Error, tedy pražsko mostecká hardcore-punk kapela a také Skywalker. A ještě aktualizovaná upoutávka MCBP kolektivu:

Tak z tohohle máme opravdu velkou radost! Je nám jasný, že spoustě lidí tuhle kapelu ani nemusíme představovat, ale tak pro jistotu: AUTHORITY ZERO je americká skate-punková legenda z Arizony hrající už od roku 1994, tudíž veteráni zlatýho věku tohohle stylu – druhý poloviny 90.let. AZ jako svoje největší vzory uváděj klasiky žánru jako Bad Religion, Pennywise nebo Sublime a taky je to v jejich (hlavně starší) tvorbě dost slyšet. Během let si ale vytvořili svůj dost specifickej styl a podobně jako například jejich vrstevníci Goldfinger se nebáli do svojí tvorby zakomponovat vlivy ska a reggae. Kromě vydání 4 desek a neúnavnýho koncertování po celým světě stihli Authority Zero za těch 18 let například i účinkování na legendární Warped Tour nebo turné po boku kapel jako H2O, Guttermouth, No Use For A Name nebo Sum 41. V sobotu 19.května konečně AZ zavítaj i k nám do litvínovský Ponorky. Co dodat? Snad jenom, že tohle je fakt (milá) povinnost pro všechny příznivce starýho skate-punku (ale i třeba ska), chytlavejch melodií, energickejch rytmů a smysluplnejch textů.

Pražská pop-punk/hardcore banda SKYWALKER už vážně není v Ponorce žádným nováčkem. O to víc se mužete těšit na jejich energickou show, drtivě chytlavý riffy a smysluplný texty. Doufejme, že uvidíme na tomhle koncertě celou litvinovskou fanouškovskou základnu týhle kapely. Bude o co stát!

Mostecko/pražská kapela TALES OF ERROR složená ze členů bejvalejch PNS a současnejch Burning Steps hraje rychlej údernej melodickej hardcore-punk. TALES se v den koncertu vracej ze skandinavskýho turné, tak určitě nebude o energii na uvod večera nouze.

Začátek: 22:00
Vstup: 150,- Kc / 6 Euro

Aktualizováno: 15.5.2012 19:14

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*