Víkend v Ponorce: Víkend plný koncertů

Začíná #vikendvponorce. A v litvínovském podzemním klubu to znamená v pátek i v sobotu koncert. Na své si přijdou fandové a fanynky kytarové muziky, metalu, nu-metalu, crossoveru, rocku i folku. Přijďte si dnes dát drink na tradiční čtvrteční posezení a při té příležitosti pořídit lupení na víkendové koncerty v předprodeji. V pátek u nás startuje turné s „akustickým bordelem“ numetaláků Cocotte Minute a v sobotu v Ponorce pokřtí svou novou desku Honza Křížek s kapelou.

Ponorka má otevřeno ve čtvrtek od 16:00, v pátek a v sobotu od 18:00.

COCOTTE MINUTE ACOUSTIC
Cocotte Minute netradičně v akustickém pojetí ve vašem Litvínově,“ láká kapela, která „vyráží po jeden a půl letém klubovém lockdownu na podzimní akustické turné“. Kapela vystoupí v Ponorce v pátek 15.10.„Vaši oblíbení smrdutí baleťáci zarapují za doprovodu španělských kytar a praskotu ohně z hořící backstage své největší šlágry a hymny.“

KŘEST: HONZA KŘÍŽEK – „REVOLUCE“
Pamatujete si Walk Choc Ice? Jestli ano, tak Honza Křížek má svůj sólový projekt a před pár týdny vydal novou desku Revoluce. A v sobotu 16.10. přijede zahrát a pokřtít tu desku do našeho klubu!

Těšíme se na vás a věříme, že si přijdete užít některý z koncertů a víkend u nás v klubu bude stát za to a všichni si to moc užijeme.
Váš Hudební klub 
Ponorka – Litvínov

× Na ilustrační fotografii opět část výzdoby na baru od Daisy P.