Honza Křížek pokřtí v Ponorce Revoluci

Pamatujete si kapelu Walk Choc Ice? Jestli ano, tak Honza Křížek má svůj sólový projekt a před pár týdny vydal novou desku Revoluce. A v sobotu 16. října 2021 přijede zahrát a pokřtít tu desku do Hudebního klubu Ponorka Litvínov! „Novým skladbám dominuje razantnost a do popředí se dostávají kytarové riffy společně s charakteristickou dikcí Honzy Křížka,“ stojí v pozvánce na koncert.

Křtěnou desku předznamenal singl Revoluce, k němuž vznikl klip v režii Michala Jiráně a Honza Křížek k tomu říká: „Revoluce je to nejvýstižnější slovo pro to, čím jsem si za poslední měsíce prošel. Jako člověk, ale i umělec jsem prožil pár zásadních převratů v životě. A myslím, že nejsem sám. Doba,ve které žijeme a události, které zažíváme, ovlivňují všechny z nás. Ať už je to pandemie, politika, sociální a klimatické změny, ale i psychický dopad toho všeho na nás samotné.“

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v sobotu v 18:00 a koncert začne kdykoliv po osmé večer. Vstupenky je možné v předprodeji na baru klubu ve čtvrtek od 16:00 a od 18:00 ještě v pátek.

Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme za podporu klubu a kultury vůbec.

20211016_pono