Ve čtvrtek na pivo, v pátek na rapera Totally Nothin s kapelou a v sobotu na Arrogant Twins + Travis O’Neill & A Clan of Wolves. Na to vše můžete přijít tento víkend do litvínovské Ponorky

Poslední říjnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Dnes můžete přijít do Hudebního klubu Ponorka Litvínov na pivo nebo jiný oblíbený drink. Posedět, popovídat, zahrát některý z našich pub-sportů a nebo si zatančit.
Čtvrtek je také ideální příležitost pořídit si vstupenky v předprodeji. Dnes končí předprodej na zítřejší koncert Totally Nothin, ale dál běží předprodeje na VOJTAANO V PONORCE (so  18.11.) a PENEŘI STRÝČKA HOMEBOYE OPĚT NA TOUR (so 25.11.). Všechny předprodeje najdete také v síti GoOut.cz.

Pátek bude v Ponorce patřit kombinaci rapu a živé kapely v rámci už zmíněné akce TOTALLY NOTHIN | Litvínov | Ponorka, tedy „jedna z nejvýraznějších osobností GEN Z na české rapové scéně“. Přijďte se podívat a užít si páteční večer právě v litvínovském podzemí.

Říjen v našem klubu završí v sobotu koncert hned dvou rokenrolových kapel Arrogant Twins + Travis O’Neill & A Clan of Wolves @ Ponorka Litvínov. Oblíbení Arrogant Twins v nejlepší formě. A poprvé v Ponorce Travis O’Neill & A Clan of Wolves. Přijďte. Sobota slibuje parádní hudební zážitek.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští, tedy první listopadový, víkend vás pozveme hned ve čtvrtek 2.11. na Vernisáž: Retrospektivní výstava obrazů Rudolfa Everela Feigla (1996 – 2023), v pátek 3.11. na narozeninový koncert ROCK for 54 @ Ponorka Litvínov a v sobotu 4.11. na NAROZENINOVOU PARTY VALINY A MAŇASE.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov

20231026_vvp