Stepní vlk tour: Violoncellista Pavel Čadek představí v pátek v litvínovské Ponorce žánr cellofolk.

V pátek 1. prosince 2023 do Hudebního klubu Ponorka Litvínov přijede brněnský písničkář Pavel Čadek „hrající na violoncello a samozvaný zakladatel nového hudebního žánru „cellofolk“, což je něco mezi Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock)“. A přesně to chcete v Ponorce vidět. 

Pavel Čadek je písničkář doprovázející se na violoncello. Dostal se do povědomí posluchačů jako předskokan Pokáče, Xindla X, Petra Bende, Báry Polákové, Jelena a dalších… Mezi jeho nejznámější písně patří humorné písně 30 (duet s Pokáčem), Prsa (duet s Michalem Horákem od Pana Fenka), Nestíhám, Utekla mi s ajťákem a Nelajkla mi status. V repertoáru má ale i řadu vážných či sentimentálních písní a tak se během koncertů často střídá celá škála emocí.

V říjnu 2023 vydává své třetí album Stepní vlk, které vznikalo dva roky a na které fanoušci přispěli více jak 400 000 Kč v rámci crowdfundingové kampaně na Donio. Teď s albem vyráží na turné a na koncertě tedy budete moct slyšet písně z tohoto nového alba, které se svým charakterem a vyzněním poměrně liší od těch předchozích.

Hudební ukázky z tvorby Pavla Čadka najdete v události na FB: PAVEL ČADEK – CELLOFOLK

Vstupenky v předprodeji na smsticket.cz a samozřejmě v den koncertu na místě. 

Přijďte si užít vystoupení originálního písničkáře a bavit se v pátek večer právě do litvínovské Ponorky.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov