Pivo ve čtvrtek, violoncellista Pavel Čadek v pátek a malířka Daisy Pikowa s vernisáží v sobotu. To je první prosincový víkend v litvínovské Ponorce!

Poslední listopadový čtvrtek je tu a začíná první prosincový #vikendvponorce. Jako každý čtvrtek můžete přijít na drink a hlavně pivo. Posedět, popít za(pub)sportovat, nebo si přijít zatancovat. Čtvrtek v Ponorce bývá různý, ale prakticky vždycky zábavný. Stavte se.

Pátek je zároveň první prosincovou akcí a bude patřit v Ponorce hodně netradičnímu nástroji. Zahrát totiž přijede v rámci turné k nové desce Pavel Čadek až z Brna a Pavel Čadek je písničkář, který se doprovází na violoncello a do Litvínova přiveze cellofolk, což je mix Nohavici a kapely Apocalyptica. Tohle prostě chcete vidět. PAVEL ČADEK – CELLOFOLK. Pátek v Ponorce.

Sobota bude patřit umění výtvarnému. Výstavu Rudy Everela vystřídá v sobotu výstava další místní umělkyně. Daisy Pikowa bude v litvínovském podzemním klubu vystavovat obrazy už po několikáté. Její tvorbu můžete znát mimo jiné z pod stropu na baru v Ponorce. Přijďte na její vernisáž v sobotu do Ponorky. Daisy Pikowa – vernisáž výstavy obrazů! Sobota v Ponorce.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden bude v Ponorce víkend koncertní a divoký. V pátek 8.12. nás čeká punk party NEŽFALEŠ, LOUTY a PRŮSER (ten dobrej) v litvínovské Ponorce a v sobotu 9.12. koncert s podporou Města Litvínov a se VSTUPNÝM ZDARMA BUNNY PUNK ROCK TOUR 🐰 LOCO LOCO & MANIAC 🐰 2023.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov