PARTY: SUPREME BASS

Sobota 26. března 2016 bude Hudební klub Ponorka Litvínov patřit fanouškům a fanynkám drum’n’bassu. První party v litvínovském podzemním klubu připravil kolektiv System Overload, který podpoří Djs z ústeckého projektu OutSight.

Mostecký System Overload byl založen někdy v letech 2012-2013 a oficiálně spuštěn v září 2014. Zakladatelé jsou Jimmy Cocaine & Spiritual, na začátku roku 2015 se k nim připojil litvínovský Push. Hrají v podstatě všechno od mainstreamu, přes raggajungly, neurofunk a jump up. Produkci se věnují krátce, zato intenzivně a poctivě. System Overload můžete znát hlavně z mosteckých klubů jako Raketa, Ulita, Manhattan, nebo Neprakťák. Fungují ale i v Praze, kde jste je mohli vidět například v Le Mirage, PM Clubu, Centrále, Styxu, Upgradu nebo Puntu. Jimmyho C aka Jakuba Z. můžete znát například z Gama Rádia, jako moderátora zpravodajství a reportéra.

Projekt OutSight z Ústí nad Labem založený Stoodym v roce 2009. O 2 roky později se crew rozšířila o Beedixe, a v roce 2014 o Dje ABX, který v té době měl již léta praxe s vinylovými deskami. Znát je můžete jako vůdčí crew ze severočeského drum’n’bassového festivalu Northern Vibezz, ale jsou aktivní i v dalších hudebních projektech. Stoodyho můžete také slyšet hrát v nu-metalové kapele HECTIC.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a party bude zahájena kolem 21:00.

20160326_pono