Videopozvánka: Prago Champions akusticky, příběh 1: Litvínov

Za devatero horami a devatero řekami konala se jednou jedna Bezdrátová šňůra, tedy akustické turné Prago Union + Champion Sound. Na oslavu písní těch bohatýrských dob a příběhů jeho chrabrých hrdinů, vydáme se teď po jejich stopách.

Stopa první se otiskne ve čtvrtek 14. dubna 2016 v Litvínově, v klubu Ponorka. V nedalekém Meziboří totiž prožil dětství náš kytarista Mraky Mrak. A právě tady v Litvínově chodil do školy. Tady se otloukal, tady si musel vysloužit svoje pouliční prýmky, když mu život nakládal. Tady se musel postavit starším, silnějším a početnějším, když přišel test. Právě tady na starým zimáku se zoceloval a radoval, když se tu honil za pukem. Právě tady snil svoje první hudební sny o fungující kapele, než za nimi vyrazil z rodné hroudy do světa.

Nastal čas to vrátit zpátky a kruh uzavřít. Tohle je Mraky Mrak a jeho příběh o jeho Litvínovu. Líp než slovy mu to jde vyjádřit na kytaru. Přijď si ho poslechnout ve čtvrtek 14.4. do klubu Ponorka.

14.4.2016, čtvrtek, Litvínov, Ponorka, Bezdrátová šňůra, PRAGO UNION + Champion Sound & hosté (Kato – MC / mikrofon, Maro – DJ / gramce, Radimo – kapelník / saxofon a příčná flétna, Mraky Mrak – kytara, Oliver Lipenský – bubny, Ondřej Hauser – basa, Rosťa Pavlík – suzafon, Vlado Miklas – cimbál), DJs: Maro, Kato, Jeffology

Událost na Facebooku.

Vstupenky je možné v předprodeji zakoupit na baru klubu (otevřeno ve čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00).

20160414_pono

2 trackbacky / pingbacky

  1. PRAGO UNION: BEZDRÁTOVÁ ŠŇŮRA 2016 | PONORKA LITVÍNOV
  2. Prago Union: Bezdrátová šňůra na severu Čech - Koncerty na severu

Komentáře jsou uzavřeny.