Litvínovský hudební klub Ponorka slaví 14 let existence koncertem kapely PLEXISovjanka a písničkáře George Ditricha první červnovou sobotu

Hudební klub Ponorka Litvínov rozdává radost a hudební i další kulturní zážitky nejen litvínovskému publiku a návštěvníkům letos už 14 let! ČTRNÁCT LET! Letos výročí vzniku litvínovský podzemní klub oslaví koncertem v sobotu 1. června 2024, na kterém vystoupí Jiří GEORGE Ditrich a kapela PLEXISovjanka. Pro prvních 100 příchozích bude navíc připraven welcome drink. 

Jiří GEORGE Ditrich je teplický punkový písničkář s kytarou, kterého ale můžete i z působení v kapelách jako třeba Incident, Proti srsti a nebo i z Ponorky, kde vystupoval jak se svou kapelou Zero Zero tak už i sám. Do litvínovského klubu se vrací s kytarou po více než dvou letech.

PLEXISovjanka je kapela se členy legendárních PLEXIS, kteří hráli s Petrem Hoškem nejdéle. Jako host s nimi během koncertu vystoupí i Filda, kterého znáte z mosteckých kapel Malomocnost prázdnoty nebo Spínací špendlík.

Nejlevnější vstupenky pořídíte v Ponorce na baru ještě ve čtvrtek a v pátek od 18:00. Předprodej běží také v síti smsticket.cz. Vstupenky zakoupené v předprodejích budou slosovány a výherce obdrží 30l soudek Prazdroje!

Hudební ukázky a případné další informace hledejte v události na FB: PLEXISovjanka – 14 let PONORKY

Klub je otevřen v sobotu 1.6. od 19:30 a koncert začne v tu pravou chvíli kdykoliv po 20:00!

Přijďte si užít koncert a oslavit s litvínovskou Ponorkou čtrnácté narozeniny. 

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov