Litvínovská kapela Atomy Nevadí si do Ponorky pozvala nefolkové hosty ze Čtvrt na smrt. Sobotní koncert v klubu Ponorka

První koncert v říjnu se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov odehraje v sobotu 7. října 2023. Domácí kapela Atomy Nevadí, která před více než pěti lety odehrála právě v našem podzemním klubu první koncert se vrací „na místo činu“. Aby na to ale nebyli kluci sami, pozvali si nefolkovou kapelu Čtvrt na smrt, která bude hrát v Litvínově poprvé. Přijďte na parádní kytarový zážitek.

Atomy Nevadí „spojují indie rock s psychedelií, loví češtinu ze špinavých vod anglicismů a současně pěstují svoje přátelství tří kluků z malýho města, ve kterým panuje kolektivní deprese. I tohle a mnohem víc prosakuje do jejich tvorby“.

„I přes žánrové označení nefolk to ale folk vlastně je, protože spousta písní by skvěle fungovala jen s kytarou. Čtvrt na smrt ale onen folk obléká do různých, leckdy diametrálně odlišných, outfitů. Od dlouhých vlasů poctivého bigbítu, přes rozháranou vizáž devadesátkových alternativních kytarovek, až k něčemu, co bych nazval experimentálním šansonem. Všechno to však spojuje několik atributů – neučesanost, punková energie, dramatický zpěv a výborné texty, které se s tím prostě nemažou a jdou surově na dřeň, ale nebojí se ani jízlivé ironie nebo bodavého sarkasmu,“ píše o kapele hudební časopis pro všechny Headliner.

Událost na FB: Čtvrt na smrt & Atomy Nevadí v Ponorce!

Klub je otevřen v sobotu od 18:00 a první kapela spustí, jak je v Ponorce dobrým zvykem, kdykoliv po osmé, ale přesně v tu pravou chvíli. Přijďte se bavit v sobotu večer právě do litvínovského podzemí.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov