Čtvrtek a pátek posezení u piva a v sobotu oslavy výročí vzniku litvínovského klubu s PLEXISovjankou. Hudební klub Ponorka Litvínov slaví 14 let existence. Přijďte slavit s námi.

Poslední květnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. A začíná slavnostní víkend. Dnes a zítra, tedy ve čtvrtek a v pátek, Hudební klub Ponorka Litvínov nabízí posezení nejen u piva a našich hospodských sportů. Pokud počasí dovolí, bude k dispozici i posezení na terase u grilu. Samozřejmě oba dny je k dispozici Dj Spotifáj s hudbou k poslechu i tanci a tančit můžete na sále, v lokále u baru nebo i na zmíněné terase. Přijďte si užít poslední dva květnové večery právě do litvínovského podzemního klubu. Čtvrtek a pátek v Ponorce.

Největší radost nám ale uděláte, když přijdete i v sobotu 1.6. na narozeninovou oslavu klubu Ponorka. Tohle místo rozdává radost už 14 let. 14 let koncertů, parties a dalších kulturních zážitků. 14 let různých oslav a setkání. A těchto čtrnáct let oslaví klub Ponorka v sobotu koncertním večerem. Narozeninovým dárkem od nás pro nás i pro vás je koncert, na kterém vystoupí PLEXISovjanka a Jiří GEORGE Ditrich. Pro první příchozí welcome drink, tak přijďte od začátku, v sobotu je otevřeno od 19:30. Pořiďte si vstupenky ještě dnes nebo zítra v předprodeji…

Vstupenky v předprodeji jsou za prvé levnější a za druhé můžete s takovou vstupenkou vyhrát 30l soudek Prazdroje. Předprodej běží ještě dnes a zítra v síti smsticket.cz a ty nejlevnější vstupenky pořídíte na baru klubu.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek a v pátek a v sobotu od 19:30!

Přijďte si užít víkend do Ponorky, zavzpomínat na zážitky „z nejlepšího místního sklepa“ za posledních 14 let a popřát další roky s muzikou v litvínovském podzemí. 

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov