Zastávka Vengeance Tour 2012 aneb As We Draw a Calvaiire v Ponorce

Leden utekl jako voda a je tu poslední koncert tohoto měsíce. V pondělí 30. ledna 2012 se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov koná další z řady družebních večírku osy Litvínov – Laval. Dále už slovy pořadatelů:

„Laval je městečko ještě menší než Most na pomezí Normandie a Anjou ve Francii. I na tak malý ploše se ale dokáže vyskytnout neuvěřitelně silná hardcore/punk scéna. Důkazem budiž všechny ty koncerty tamních kapel, který už sme u nás mohli zažít. Takže po Birds In Row, I Am A Curse, Totorro a The Forks přichází další dvě lavalský kapely a tentokrát to vypadá zase na zahuštěnou temnotu.

AS WE DRAW (jejichž zpěváka Quentina jsme mohli v listopadu vidět v Mostě v Sandokanu s jeho sólovým projektem Throw Me Off The Bridge) jsou zvukově o dost čistější než většina už zmiňovanejch kapel, ale za to přidávaj na temnym, skoro až sludgovym zatěžkání. Atmosféra z As We Draw proudí s každou kapkou potu. Rozhodně povinnost pro fanoušky Cult Of Luna s malou špetkou atmosféry starejch Poison The Well.

CALVAIIRE je poměrně nová kapela, kde hraje nejenom Timy z Birds In Row, ale i členové a ex-členové dalších lavalskejch kapel a podle živejch videí to zatím vypadá na solidní nářez. Do nastálý témnoty přimíchejte trochu špinavýho crustu, celý to zrychlete a vyjdou vám Calvaiire.

ASSASSINS je domácí punk smečka, která zase po nějaký době vylejzá z děr a to nezvykle na domácí půdě. Na otevření večera a rozehřátí na začátek akce trochu rychlýho, zlýho, uřvanýho přímočarýho punkrocku. To nikdy neškodí.“

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*