Víkend v Ponorce: Víkend narozeninových oslav

Začíná #vikendvponorce. A ten je vlastně celý o oslavách narozenin. V pátek oslaví v našem podzemním klubu 15 let existence místní kolektiv Dwarf SoundSystem večírkem s elektronickou hudbou, v sobotu budeme slavit dvaapadesátiny grunge koncertem. Posedět a dát si svůj oblíbený drink samozřejmě můžete už dnes.

‼ Ponorka má otevřeno ve čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. ‼

Dwarf SoundSystem 15! let
„15 let na scéně. 15 let mejdanů. 15 let průserů. 15 let přátelství. 15 let lásek. 15 let dobrodružství. 15 let jste tu s námi. 15 let jsme tu s vámi!“ Trpaslíci budou v pátek v Ponorce mít svůj zvuk a narozeninový mejdan už čeká jen na vás.

Rock for 52
Sobota bude také patřit v našem klubu oslavám narozenin, na kterých vystoupí grunge kapela Female Seeds a příležitostně vystupující rocková kapela, která se letos jmenuje příznačně R52. Ale i když jde o narozeninovou oslavu, bavit se můžete přijít všichni. Před dvěma lety při padesátinách to byl moc povedený mejdan.

Těšíme se na vás a věříme, že vás některá z akcí zaujme a další listopadový víkend u nás v klubu bude stát za to a všichni si to moc užijeme.
Váš Hudební klub 
Ponorka – Litvínov

× Na ilustrační fotografii opět část výzdoby na baru od Daisy P.

20211111_vvp