Víkend v Ponorce: Pivo, Výroba Euforie a třeba rum

Začíná #vikendvponorce. Prázdninové měsíce jsou minulostí a s prvním víkendem je tu devátý letošní měsíc. Ten nám nabídne především páteční techno mejdan našich euforiků a samozřejmě čtvrteční posezení (počasí teď vypadá, že můžeme nabídnout i terasu) nejen u dobrých piv a sobotní večírek u dobrých rumů. Třeba. Samozřejmě nabízíme i nealko nápoje včetně limonád Wostok vyráběných podle „starých a extravagantních receptur s bláznivými ingrediencemi“. 

A samozřejmě si můžete po celý víkend dojít pro vstupenky na koncert PLEXIS, Svoloč, Průser v Ponorce, který nás čeká už příští pátek!

Ponorka má otevřeno ve čtvrtek od 16:00, v pátek a v sobotu od 18:00.

Technologic – Mirus B-Day – Dj B.ONE.K 
„První čistě klubový techno večer pod taktovkou Výroby Euforie se uskuteční v pátek 3.9.. Euforik Dj Mirus navíc na této akci oslaví narozeniny. Jako speciální host se v Litvínově poprvé představí Dj B.ONE.K. Dalším hostem bude Dj Fazka a chybět nemůže samozřejmě ani Dj Fidlushek,“ shrnuje pozvánka na páteční akci.

Těšíme se na vás a věříme, že si k nám najdete cestu i v září a víkend u nás v klubu bude stát za to a všichni si to moc užijeme.
Váš Hudební klub 
Ponorka – Litvínov

× Na ilustrační fotografii opět část výzdoby na baru od Daisy P.