TotorRo a The Forks opět na tour, Ponorka se těší

Po několika měsících se do Hudebního klubu Ponorka Litvínov v sobotu 18. února 2012 vrací francouzské kapely TotorRo a The Forks. Minulá zastávka těchto cestovatelů v litvínovském klubu byla zážitkem. Jejich vystoupení ještě podpoří esazlesa, které už Ponorka také zná. No a jak je u pozvánek na koncerty pořadatelského kolektivu MCBP zvykem, další prostor této upoutávky je jejich:

Kdo přišel o tuhle párty minulej rok, má se nač těšit, protože TotorRo a Forks doplní česká stálice ESAZLESA

TotoRro (FRA) – Úžasná instrumentální pecka nesoucí se v duchu kapel jako God Speed You! Black Emperor. Muzika, která má příběh a dokáže překvapit, potěšit, rozbrečet…. V klucích se v žádnym případě nezapřou jejich francouzský kořeny… Pro milovníky francouzskýho emo coru naprostá povinnost!!!

The Forks (FRA) – The Forks rozhodně dokážou ve svejch písničkách kombinovat pomalý až přemejšlivý pasáže s naprosto vyhrocenejma částma ala například Mars Volta! Je až k nevíře jak dokážou, jenom ve složení kytara a bicí, dělat promáklou a emocionálně vyhrocenou muziku… Rozhodně je se na co těšit … 🙂

ESAZLESA (CZ) – Stálice český emo hardcore scény, který musí každej bezpodmínečně znát! Kluci dokážou, na koncertech, navodit takovou atmosféru, že po každym z nich odcházíte s dlouhotrvajícim zážitkem! Určitě stojí za to.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*