Pozdní sběr v Ponorce

První březnový koncert se uskuteční v sobotu 2. března 2019, kdy se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov představí kapela Pozdní sběr

Výběrová sestava muzikantů napříč žánry… rock, folk, jazz, blues, country… vše elegantně propojené v aktuální sestavě kapely Pozdní sběr. Autorský přístup frontmana kapely Jiřího Pařeza – zpěv a akustická kytara, doplněný osobitým rukopisem jednotlivých hudebníků, Michael Vašíček (ex Vlasta Redl a Čechomor) – elektrické kytary, lap steel, mandolína, zpěv, Jiří Meisner (ex Druhá tráva a Kamelot) – baskytara, zpěv, Emil Formánek (ex Druhá tráva, Alan Mikušek) – elektrické, akustické kytary, zpěv, Štěpán Baloun – klávesy, zpěv, David Velčovský (ex KDJ, AG Flek) – bicí a Radim Zenkl – celosvětově uznávaný hráč na mandolínu, dozrál z hlediska vinařského do stadia výběr z bobulí.

Pozdní sběr na koncertech potěší všechny milovníky dobré muziky výběrem toho nejlepšího ze své tvorby, vyznavače tvrdšího soundu, stejně jako příznivce jazzu, country a folku. Zazní tak výběr z repertoáru, který Jiří Pařez připravoval v posledních letech výhradně pro svoji kapelu, kdy vitrínu kapely zdobí platinová deska za album „Dvojka“ (2008), zlatá deska za album „Výběr z bobulí – Live“ (2012) a také zlatá deska za album „Pohlednice z Paříže“ (2014). Na koncertech v roce 2018 představil Pozdní sběr nové album „K narozeninám“.

Událost na Facebooku.

Ponorka otvírá v sobotu už v 18:00 a koncert začne kdykoliv po 21:00.

20190302_pono1