Lety mimo ve čtvrtek akusticky před Ponorkou na terase

#letovponorce přinese další koncert před Hudebním klubem Ponorka Litvínov už ve čtvrtek 21. července 2022. Minulý týden to venku nevyšlo a hrálo se na sále, ale tentokrát snad počasí přát bude a „nejvíc nedoceněná“ kapela Lety mimo svůj akustický set obohacený o violoncello, na které kapelu doprovodí Anna Sauce, odehraje pod širým nebem v našem „bazénu“. Lety mimo hrají více než dvacet let a je to také už více než deset let, kdy se představili v litvínovském klubu poprvé. Shodou okolností také akusticky.

„Lety mimo si za dobu svého působení vytvořili svůj vlastní nezaměnitelný styl, který sami nazývají space punk, stejně jako se jmenovala jejich první vydaná deska, kterou letos připomenou. Skupina celou svou kariéru mísí žánry alternativního rocku s tvrdší elektronikou.“

Tady je klip k songu Nedoceněná z připravované nové desky Lety mimo re:fresh, která přinese 5 zbrusu nových a 5 starších písní v novém hávu + nějaké remixy a bonus. Přispět ke vzniku můžete na Hithitu!

 

 

Událost na Facebooku.

Klub má otevřeno ve čtvrtek od 18:00 a koncert začne kdykoliv po 19:00. Vstupné bude. Přijďte si užít letní koncert na terasu Ponorky.

Pokud by přeci jen zlobilo počasí, koncert se uskuteční na sále klubu.

Hudební klub Ponorka Litvínov | Podkrušnohorská 1720 | www.ponorka-litvinov.cz
#vikendvponorce #letovponorce

20210721_pono