Léto v Ponorce 2021: Apple Juice v bazénu

Koncertní #letovponorce pokračuje v Hudebním klubu Ponorka Litvínov ve čtvrtek 29. července 2021 vystoupením pražské tuzex-punkové kapely Apple Juice. „Jabkodžus“ nám před klubem na terase – v bazénu – prakticky přesně před dvěma lety představil novou sestavu a překvapil nasazením a energií. Kapela se do Ponorky vrací poněkolikáté. Krom toho, že se jim u nás líbí, si taky často nepamatují odjezd a tak to prostě zkouší. Třeba to jednou vyjde 😉 

Také na tento čtvrtek se zatím zdá být předpověď počasí příznivá a tak se snad koncert uskuteční v bazénu, tedy na terase klubu!

Co od pánů umělců z Prahy můžete čekat, pokud byste je náhodou neznali, může napovědět jejich letošní klip k songu Potápěč, k titulní písni jejich loňské nahrávky. Koukněte:

Přijďte se pobavit na další letní večírek do litvínovského podzemního klubu a užít si koncert kapely, který bude stát určitě za to…

Událost na Facebooku.

Ponorka otvírá ve čtvrtek už v 16:00 a koncert začne kdykoliv po 19:00, ať už se bude hrát venku nebo uvnitř. Vstupné dobrovolné, ale samozřejmě vítané.

Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme za podporu klubu a kultury vůbec.

20210729_pono