Legendární Jolly Joker and the Plastic Beatles of the Universe ve čtvrtek v Ponorce

#letovponorce tento týden nabídne v Hudebním klubu Ponorka Litvínov ve čtvrtek 18. srpna 2022 vystoupení legendární crossoverové kapely Jolly Joker and the Plastic Beatles of the Universe

Jolly Joker & PBU se v litvínovském podzemním klubu předvedli už dvakrát a letos bychom je – když počasí dovolí – rádi viděli a slyšeli venku na terase. Ale ať už se bude hrát venku nebo na sále, určitě bude stát za to si přijít užít čtvrteční večer právě do Ponorky. 

Událost na Facebooku.

Klub otevře ve čtvrtek v 18:00. Koncert začne kdykoliv po 20:00. Aktuální předpověď počasí na čtvrtek není úplně ideální, ale pokud to půjde, hrát se bude pod širým nebem. Pokud by počasí přeci jen nepřálo, vystoupí kapela na sále klubu.

Pokud by přeci jen zlobilo počasí, i když to se nepředpokládá, koncert se uskuteční na sále klubu.

Hudební klub Ponorka Litvínov | Podkrušnohorská 1720 | www.ponorka-litvinov.cz
#vikendvponorce #letovponorce

20220818_pono

Jolly Joker and The Plastic Beatles Of The Universe je legendární hudební formace, která jednoznačně patřila mezi největší klubové koncertní atrakce 90. let a i v současné době úspěšně působí na tuzemské hudební scéně a stále má publiku co nabídnout. Kapelu od počátku jejího vzniku tvoří trojice muzikantů, která disponuje neutuchajícím množstvím energie, entuziasmem a hudební vynalézavostí. Frontman a zakládající člen Petr Kumandžas (od roku 1988 člen nejvýznamnější kultovní kapely 70. a 80. let Plastic People of The Universe), je osobitým vokálem, využívajícím techniku, která umožňuje vrstvení a střídáním různých hlasových poloh. Rozmanité je i žánrové rozpětí kapely. Muzikanti zde trefně kloubí vlivy etna, funky, reggae, hip hopu, popu, metalu a hard core.