Čtvrteční posezení nejen u piva, páteční DNB party s Basstrike Crew a sobotní volná zábava, to je víkend v litvínovském klubu Ponorka

Předposlední dubnový čtvrtek je tu a začíná #vikendvponorce. Čtvrtky v Hudebním klubu Ponorka Litvínov jsou tradičně začátkem víkendů. Můžete přijít na pivo nebo jiný oblíbený drink, zařádit si u pinčesu, fotbálku nebo upustit páru u boxera (prý to funguje). Čtvrteční podvečer a večer v Ponorce.
Čtvrtek je také ideální k nákupu nejlevnějších vstupenek v předprodeji na vybrané akce. Třeba na ZNOUZECTNOST v Litvínově v pátek 10.5. a hlavně na oslavy narozenin klubu PLEXISovjanka – 14 let PONORKY v sobotu 1.6.. 

Tento pátek 19.4. hostí litvínovský podzemní klub drum’n’bass mejdan BASSTRIKE INVITES w/ CONFUSION. Party s vašimi oblíbenými dýdžeji a jejich hosty. Vystoupí Dj ConfusionMattyHundreadBravelMarshallClinics a Crank. Nenechte si ujít mejdan se super světly a ještě lepším zvukem. Dramce v pátek v Ponorce.

Sobota 20.4. je v Ponorce bez daného programu, takže volná zábava a „čtvrteční program i v sobotu“. Sobota v litvínovské Ponorce.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu!

Příští týden v pátek 26.4. se uskuteční v Ponorce další pokračování techno večerů VIBRATION // CHRIS SADLER & TØMAS SINN a v sobotu 27.4. akce ART BEAT PARTY. Víc informací za týden.

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov