Čtvrteční posezení a především páteční koncert kapely Cocotte Minute, která zahajuje Vostrý jaro tour práv v Litvínově. Program klubu Ponorka na tento víkend!

Je tady další únorový čtvrtek a začíná #vikendvponorce. Po víkendu prodlouženém nás v Hudebním klubu Ponorka Litvínov čeká víkend zkrácený o sobotu! Dnes, tedy ve čtvrtek se můžete projít lehce zasněženým Litvínovem a pak se stavit na drink v našem podzemí. Zahřát se u hospodských sportů či tance a nebo jen posedět a popít. Čtvrtek v Ponorce.

Páteční program obstará první zastávka turné Vostrý jaro kapely COCOTTE MINUTE. Vstupenek je prodáno poměrně dost a nejspíš bude plno. Předprodej běží ještě dnes na GoOut.cz a také ještě dnes na baru klubu. Nenechte si ujít koncert plný energie a přijďte si užít páteční večer právě do litvínovské Ponorky. Událost na FB: COCOTTE MINUTE – Ponorka Litvínov.

V sobotu bude v Ponorce zavřeno.

🕕 Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek a v pátek!
V sobotu je v Ponorce zavřeno!

Příští víkend  nás v litvínovské Ponorce čeká v pátek 16.2. MW.DWARF.RAKETAMIN – aneb mechaničtí trpaslíci letí do vesmíru na koňských sedativech (techno z polí a luk ve sklepě) a v sobotu 17.2. první letošní euforický večírek TECHNOLOGIC-Djane NONALIS

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov