Anglický zpěvák a kytarista ze severu Čech? Justin Lavash vystoupí ve čtvrtek v před litvínovskou Ponorkou na terase!

Minulý týden bylo počasí proti a tak snad první letní koncert před Hudební klub Ponorka Litvínov v bazénu proběhne ve čtvrtek 11.7. a tentokrát vystoupí Justin Lavash. Původem Angličan a dnes Tepličák. Kytarista, skladatel a zpěvák s výrazným bluesovým hlasem. Umělec, který rád hraje v malých prostorech pro hrstku lidí kvůli kontaktu s publikem. Justin Lavash by asi mohl být slavnější, ale nechce. Nenechte si jeho vystoupení ujít.

Justin Lavash je opravdový a syrový umělec, který si postupně vypracoval pověst vyhledávaného hudebníka nejen v České Republice. Jeho hudba nejčastěji osciluje mezi blues, folkem a jazzem a jeho fenomenální hra na kytaru mnohdy nechá posluchače v úžasu nad tím, jak dokáže rozeznít jediný nástroj ve vrstevnaté polyfonii a to bez použití samplů či looperu“, lákají na jeho vystoupení propagační materiály a pokračují: „Základem Lavashova stylu je klasická vybrnkávací technika, ale nepřekvapí u něj ani prvky psychedelic, tanečního funky či naopak lyrické anebo dramatické balady. Je inspirován britskou folkovou scénou počátku 70. let a také eklektickým mixem umělců a žánrů, od raných černošských mistrů amerického jazzu a blues, přes Jimiho Hendrixe po punk, house a další.“

Přijďte si užít vystoupení Justina Lavashe do litvínovského podzemního klubu, respektive pod širým nebem na terase litvínovského podzemního klubu. Případně, v případě nepříznivých povětrnostních podmínek, se koncert uskuteční na sále klubu. Každopádně nás čeká zajímavé hudební vystoupení. Nenechte si ujít čtvrtek v Ponorce.

Případné další informace hledejte v události na FB: JUSTIN LAVASH V PONORCE V BAZÉNU

Ponorka otvírá ve čtvrtek v 18:00 a koncert začne, ať už se bude hrát venku nebo uvnitř, kdykoliv po 20:00. Vstupné na koncerty v rámci seriálu Léto v Ponorce 2024 je, jako v tomto případě, dobrovolné. 

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov

Podkrušnohorská 1720
#letovponorce
 #letovponorce2024 #vikendvponorce #ponorkalitvinov