Únor 2020 v litvínovské Ponorce

První letošní měsíc to vzal svižným tempem a za dveřmi už přešlapuje ten druhý. Letos o den delší a v Hudebním klubu Ponorka Litvínov začne akcí hned první únorový den a skončí koncertem v ten poslední. Co nás konkrétně čeká v únorovém programu litvínovského klubu, který letos v červnu oslaví už 10 let existence, si pojďme projít na následujících řádcích.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.


První „pinčes“ 2020: Turnaj v kolotoči
Druhý letošní měsíc začne v Ponorce zvolna – sportovním programem. V sobotu 1.2. si můžete přijít zadovádět k pingpongovému stolu. Kolotoč (obíhačka) je oblíbená zábava jak štamgastů tak náhodných návštěvníků. Zapinkat si totiž může každý. O hudbu se postará Dj Vincent z Citadely, tedy na tajňačku domácí oblíbení pouštěči muziky.

Technologic – 1st Session 2020
První letošní techno mejdan pod taktovkou Výroby euforie v litvínovském podzemí se uskuteční v pátek 7.2.. Vystoupí samozřejmě oba euforici, tedy Dj Fidlushek a Dj Mirus. Pozvánku pak přijal Shimpostroj z WCA soundbombers a Skinky a JayBee „si střihnou“ b2b set.

DIRTY THIRTY (Taby & Koska B-day)
Dnb „jízda jako řemen“ nás v Ponorce čeká v pátek 14.2.. Třicítku na krku má Taby z Basstrike Crew a narozky bude slavit i Koska, který tady nevystupoval už několik let. A pozvání přijali letití kamarádi oslavenců Hundread, Standpoint, Nightrofix, Crank, Jimmy Cocaine, Beating mash a Twice Vision & Marshall. Slušná přehlídka.

Sandra a její veMbloudi v Ponorce
Svůj druhý „zápas“ odehraje v našem klubu v sobotu 15.2. litvínovsko-mostecký punk’n’rollový hudební soubor Sandra a její veMbloudi. Kapela se do Ponorky vrací po více než třech letech a velice velmi se na tuhle akci těší.

Průser & Jateční ulice & Whitworthův závit v Ponorce
Koncert s podtitulem Old Punks Never Die se v litvínovském podzemním klubu odehraje v pátek 21.2.. Po loňských výročních koncertech nepřestaly zkoušet a tak se po letech neaktivity na pódia vrátily dvě staré severočeské punkové kapely. Litvínovský Průser a teplická Jateční ulice. Na téhle akci je jako host doplní služebně o něco mladší bílinská kapela Whitworthův závit.

Reggae Night: Uraggan Andrew & Reggae Orthodox v Litvínově
Reggae kapela v Ponorce? Přesně tak. Po téměř třech letech se do litvínovského klubu vrátí v sobotu 22.2. severočeská kapela Uraggan Andrew & Reggae Orthodox. Kapela, která hraje klasické marleyovské reggae. „Houpavé rytmy na pomezí roots reggae a dubu s českými, punkersky angažovanými texty.“

One Foot Skanking
Poslední únorový pátek má v Ponorce zamluvena parta kolem Saigon Project a 28.2. by se měl uskutečnit další díl seriálu One Foot Skanking. Program je zatím v režimu utajení a tak konkrétní vystupující zatím oznámit nemůžeme.

Litvínov pro Austrálii // benefiční koncert
Projekt Koncerty na severu se v sobotu 29.2. akcí v litvínovské Ponorce připojí k sérii benefičních koncertů pro Austrálii (jeden už proběhl v Ústí nad Labem, další se chystá v půlce února v Teplicích). Litvínovský koncert podpoří svým vystoupením severočeští muzikanti: Baty von Janof, Cácory, George, Malá modrá obluda, Tom77 a Will Eifell. Cílem akce je aspoň symbolickou částkou podpořit boj australských záchranářů, kteří se snaží zachraňovat před požáry ohrožená a postižená zvířata a vyjádřit jim tak solidaritu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2020-02_pono