Únor 2019 v litvínovské Ponorce

První měsíc letošního roku je na odchodu a ten druhý už přešlapuje za dveřmi. Pojďme si tedy projít, co na vás čeká v Hudebním klubu Ponorka Litvínov během února 2019. Opět se můžete přijít bavit do litvínovského podzemí na mejdany s elektronickou hudbou, projekci i první letošní koncert. No a „samozřejmostí jsou čtvrteční posezení i funkce ‚koncového baru‘.“

► Disco ride by M² Production
Druhý letošní měsíc zahájí v Ponorce akce nazvaná Disco Ride. V pátek 1.2. bude v litvínovském klubu vybírat a pouštět současnou populární hudbu „dívčí dýdžejské duo M²“.

► BASS WARS: Mayan Audio Label Night Warmup w/ El Minor
V rámci série Bass Wars připravili Push ve spolupráci s projektem Introtrip si pro vás na pátek 8.2. v Ponorce exkluzivní warmup na Mayan Audio Label Night, která se bude konat 15.3. v České Lípě. Jako hlavní host přijal pozvání talentovaný plzeňský producent Elminor. Chybět nebudou zástupci Introtripu, tedy Spiritual a Surveyor a samozřejmě ani reprezentace Bass Wars – Push. Z Mostu se pak ukáží DJs Nightrofix, Twice Vision a Marshall. Lineup doplní ještě lounská dvojice NoDjsound.

► Metalboří Narozeninová Párty 2019
Už sedmé pokračování metalové narozeninové party připravil na pátek 15.2. do litvínovského podzemního klubu kolektiv kolem festivalu Metalboří Open Air. Můžete se těšit na poctivou death-thrash-grind-metalcore smršť. Vystoupí pražští death-grindoví Shampoon Killer, thrash-death kapela Dying Behind Bars také z Prahy, středočeská thrash řezničina Murder Inc., deathcore kapela We All Gonna Die z Litoměřic a samozřejmě domácí death-grind DPK.

► Technologic-New School
Pravidelná techno party v režii Výroby Euforie nebude chybět ani v únorovém programu klubu Ponorka. Dj Fidlushek a Dj Mirus se svými hosty to v našem klubu rozbalí v pátek 22.2.. V b2b vystoupeních se představí Západočeši Home & VAN FOXX a Fidlushek & Tom Angel. Samozřejmě vystoupí i Mirus a celou sestavu doplní Electromafia

► One Foot Skanking vol.5 w/ Colectiv
I v roce 2019 se můžete těšit na pravidelné reggae večírky One Foot Skanking. První se uskuteční v sobotu 23.2. a hlavním hostem nebude nikdo jiný než reprezentant Českých Budějovic ColectivO zbytek noci se postarají tradičně chomutovští Imperial Souljahs společně s bílinskými Saigon Project.

► BIO SKLEP
Dáša Fuchsová Entertainment zve i v únoru do Ponorky na další projekci podzemního kina BIO SKLEP. Tentokrát se bude promítat „záznam unikátního londýnského vystoupení legendární britské rockové kapely“. Přijďte se podívat v úterý 26.2. do BIO SKLEP na únorové filmové překvapení.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2019-02_pono