Listopad 2019 v litvínovské Ponorce

Listopad 2019 stojí „nastartovanej za dveřma“ a tak je ten pravý čas představit si program jedenáctého měsíce, který nás čeká v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Během následujících týdnů vám naše podzemní víceúčelové zařízení nabídne koncerty různých žánrů, hiphopový večírek i samozřejmě mejdany s elektronickou hudbou ať už jde o tekno, techno nebo drum’n’bass. Pojďme si to projít…


TELEX 2019 & SFK v Ponorce
Listopadový program odstartuje v Ponorce v pátek 1.11. punkový koncert, na kterém vystoupí kapela TELEX 2019 ze Strakonic a domácí soubor SFK.

B-DAY BASH: Nightrofix & Crank
Crank a Nightrofix oslaví v našem klubu v pátek 8.11. narozeniny na dnb mejdanu. Dál vystoupí Taby, Clinics, Jimmy Cocaine a Twice Vision & Marshall.

Stará škola JINAK a Timur a jeho partaj v Ponorce
Sobota 9.11.
bude patřit v Ponorce bigbítu. Na „hard rockovou plavbu“ se společně vydají kapely Stará škola, která zahraje JINAK a domácí hudební těleso Timur a jeho partaj

Technologic: Dj Golpe aka BROKEN ROBOT
Techno večírek v litvínovském podzemním klubu pod taktovkou Výroby Euforie se uskuteční v pátek 15.11.. Po roce a par měsících se u nás opět ukáže Dj Golpe, jehož hvězda září i za hranicemi republiky. Druhým hostem je Remo a samozřejmě nebudou chybět „euforici“ Fidlushek a Mirus.

Burning Steps, Queens Of Everything, Kung-Fu Girlz
„Nálož svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí,“ přiveze po dvou a půl letech do Ponorky pražská kapela Queens Of Everything v sobotu 16.11.. O support se pak postará svého času prakticky domácí kapela Burning Steps, která se k nám vrací po roce a půl a svou premiéru v Ponorce si přijedou užít pražští Kung-Fu Girlz.

Dwarf SoundSystem – 13! V Ponorce
13 let existence oslaví v našem klubu v pátek 22.11. „banda severočeskejch budižkničemů“, která si říká Dwarf SoundSystem. Těšit se můžete jak na trpasličí dýdžeje tak dýdžeje z řad jejich přátel. Mimo jiných se představí Skynet.Live, Dj Hajčuk, Dj Salaam či Dj Dwořky.

Benefiční koncert pro AniDef v Ponorce
Po roce se projekt Koncerty na severu a jeho přátelé vrací v sobotu 23.11. do Ponorky s druhým ročníkem akce ‚Koncert pro opuštěná a týraná zvířata‘. Letos vystoupí na benefičním koncertě pro žimský útulek Anidef kapely BAESTIEN a Uprostřed pádu. Koncert je součástí série akcí pro Anidef, kterou inicioval Patrik z Teplic a veškeré vybrané vstupné bude předáno útulku.

Monster tour 2019: Štěpán Soukup + Maniac & DCRadio
V pátek 29.11. se v litvínovském podzemí zastaví Monster tour 2019. A to je společné turné, které spolu jedou Štěpán Soukup (ex zakázanÝovoce) s kapelou a pražský soubor Maniac. Jako host a regionální support pak vystoupí ještě kapela DCRadio.

Refew v Litvínově
Sobota 30.11. znamená v Ponorce „nabitej rapovej večer“! Refew dorazí  zahrát nejnovější hity jako Zábava, Odpouštím ti a další. O celovečerní rapovou atmosféru se postarají lokální dýdžejové a Dj Ou. Před hlavním vystoupením se můžete těšit i na ukázku nejnovějších tracků od předskokana Rolexe Alpacina!


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2019-11_pono