Leden 2020 v litvínovské Ponorce

Rok 2019 má doslova na kahánku a tak si pojďme říct, co nás čeká v prvním měsíci nového roku 2020. Lednový program v Hudebním klubu Ponorka přinese reggae & dub party, drum’n’bass i techno party, zajímavého hosta ze Sibiře i koncert na rozšíření hudebních obzorů. A začneme hned tento pátek oblíbeným večírkem Kluci v akci. Pojďme si to projít trochu detailněji.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.


Kluci v akci – Obsluhují Dlouhý Široký a Bystrozraký
Do nového roku vstoupí litvínovský podzemní klub v pátek 3.1. už tradiční akcí Kluci v akci. To znamená, že za barem budou „dlouhý“ Filip, „široký“ Radek a „bystrozraký“ Eda. „Přijďte si popovídat, zanadávat a vyplakat. My vás vyslechneme a obsloužíme,“ lákají kluci na páteční večírek. Navíc je pátek jediným dnem, kdy bude během tohoto víkendu v Ponorce otevřeno!

One Foot Skanking (událost na Facebooku bude přidána během dneška)
Další lednovou akcí v Ponorce bude v pátek 10.1. party ze série One Foot Skanking, kterou připravuje Hundread a Saigon Project. Na první akci roku 2020 přijali pozvání MC Emsa a selector Boldrik, tedy „frontman a textař legendárních Bow Wave s jedním z nejznámějších selektorů z reggae scény“.

Alex Kelman [RU]
V pátek 17.1. vystoupí v našem klubu „uznávaný sibiřský umělec a producent ALEX KELMAN. Jeho hudba je směsice hlučných kytar, tanečních beatů a syntezátorů. Vše si zároveň podmaňuje občasnými vokály. Vzniká tak hodně zajímavý moderní elektronický rock“.

Bass Wars: New Hope
Také v novém roce se můžete těšit na pravidelné „dnb ponory“. V pátek 24.1. se uskuteční mejdan ze série Bass Wars. „Pro první edici roku 2020 jsme pozvali západočeskou sestavu 101 WARRIORS Crew, která dorazí rovnou ve čtveřici ve složení Naymes, DJ liNEGiv, Zergmode a Minded. Chybět nesmí ani kvalitní support, takže vystoupí mostecký Dj Spiritual, litvínovská dvojka Taby a Crank, za Introtrip také dorazí Antique Engine a Surveyor a samozřejmě Push jako vrchní velitel Bass Wars,“ láká pořadatelský kolektiv.

Hadem pro mého munga & Tengri v Litvínově
Do nového roku vstoupí v sobotu 25.1. akcí v Ponorce také projekt Koncerty na severu. Poslední lednovou sobotu se do litvínovského podzemí vrátí západočeské instrumentální alternativně post-hardcore duo Hadem pro mého munga. Druhou kapelou bude další instrumentální soubor, pražská kapela Tengri, která hraje atmosferický post-rock a do Litvínova přijedou Tengri zahrát poprvé.

DWARF SoundSystem – Ponorka Litvinov!
Poslední lednový pátek, tedy 31.1., se do Ponorky vrátí Dwarf SoundSystem. Opět se můžete těšit na jejich zvuk, světla a jungle, techno, tribe a hardcore. Trpasličí mejdany v litvínovském podzemí jsou akce, které se musí zažít. Line-up se teprve dává dohromady, takže konkrétní dýdžeje najdete v události na Facebooku během následujících dní.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2020-01_pono