Duben 2019 v litvínovské Ponorce

Nový měsíc je tady, takže si pojďme ve stručnosti projít, co nás v Hudebním klubu Ponorka Litvínov čeká během víkendů v dubnu 2019. Několik víkendových termínů je volných a tak se může stát, že bude dubnový program ještě doplněn. Už teď ale víme, že v dubnu nepřijdete o koncerty kapel různých žánrů ani parties s elektronickou hudbou. Chcete vědět víc?


Vojtaano s kytarou v Ponorce
Hned v pátek 5.4. se můžete do našeho klubu přijít podívat na vystoupení divadelního a televizního herce, stand-up komika a hudebníka Vojtěcha Záveského. U nás se představí jako rapující vypravěč a písničkář Vojtaano. Takže nás čeká humorně a hravě laděný hudební zážitek okořeněný nadsázkou a recesí.

Technologic Oldschool Session
Pravidelný euforický techno večírek v Ponorce, tentokrát v oldschool kabátě, připravil tandem Dj Fidlushek a Dj Mirus na sobotu 6.4.. Vedle už zmíněné dvojky z Výroby Euforie se představí „legenda severočeské techno scény“ Dj Quickie a mladý a perspektivní Dj Barth.

Bass Wars: Darth Vader Edition
Po měsíční odmlce se v pátek 12.4. vrací pravidelná ponorková dnb party z řady Bass Wars. „Jako hosty tentokrát přivítáme dvojici D-lex BM a Maltixx. Chybět nebude ani zástupci Introtripu a MIB Crew v podobě Spiritual a Antique Engine. Náboj undergroundových vibrací s sebou přivezou i staří známí WendyMan a Wondruz z NoDjsound a doplní je „domácí“ Push.“

Insania v Ponorce
Do litvínovského podzemí přijede v sobotu 13.4. zahrát kapela, která „hrdě przní metal od roku 987“. Ano, v Ponorce vystoupí brněnská crossover/post-hardcore hudební skupina INSANIA. Do Litvínova přijede v rámci šňůry Kancionál Tour, kterou jede na podporu unikátního projektu multimediální knihy KACÍŘŮV KANCIONÁL, souboru ilustrovaných textů INSANIE komentovaných historickými figurami, vrahy, filozofy, revolucionáři, ďáblem i Bohem formou diskusí na sociálních sítích.

► BIO SKLEP
Dáša Fuchsová Entertainment zve také v dubnu do Ponorky na další projekci podzemního kina BIO SKLEP. Přijďte se podívat v úterý 23.4. do BIO SKLEP na filmové překvapení.

Mala Ruckus & Favorite Obsession v Ponorce
Litvínovskému publiku se v pátek 26.4. v Ponorce představí alternativně rocková indie kapela Mala Ruckus, kapela s hudebníky z celého světa, která se zformovala v Číně, ale aktuálně sídlí v Praze. O support se pak postará relativně nová mostecká shoegaze kapela Favorite Obsession.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2019-04_pono