Březen 2020 v litvínovské Ponorce

Třetí letošní měsíc už je v plném proudu a je tedy ten nejvyšší čas se podívat, co se chystá v březnu 2020 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. I v březnu se můžete přijít bavit do místního podzemí na koncerty různých žánrů a samozřejmě program v Ponorce nabídne i techno a drum’n’bass mejdany. A také platí, že můžete přijít jen tak posedět u piva nebo jiného drinku každý čtvrtek od čtyř odpoledne. Pojďme si jednotlivé akce trochu přiblížit.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.


Madness Tour 2020: LocoLoco & #Černá | Host: Maylive
„Našlapaný a hlasitý turné“ dvou kapel nás čeká hned v pátek 6.3.. Do Ponorky přijedou zahrát kapely Loco Loco a ČERNÁ. Prvně jmenovaná kapela se do litvínovského podzemí vrací po pěti letech (?) a druhá tady bude hrát premiérově. Jako hosta si pro tento koncert vybrali mosteckou kapelu MAYLIVE.

Minimal Elements #4
Hned první sobota, 7.3., bude v našem klubu patřit mejdanu pod taktovkou Výroby euforie, kterou tvoří duo Dj Fidlushek a Dj Mirus, „tentokrát v minimal, techhouse, minimal-tech a deep kabátě“. Na 4 pokračování večírku Minimal Elements pak přijali pozvání Djs Carlos Rey a Marcel K. Sestavu doplňuje ještě mostecký Dj Remo.

Homicidal Rage Factory / Ghonzales
Po více než roce se do litvínovského klubu v pátek 13.3. vrací dnb kolektiv Homicidal Rage, aby ve spolupráci s místní Basstrike Crew uvedli v Ponorce speciálního hosta, kterým je Dj Ghonzales. O zbytek večera se postarají dýdžejové z místní bandy Taby & Crank. CubaLibre, který paří i do uskupení Homicidal Rage, z kterého vám přijede zahrát VirCZ a také Dash a Ill Minded MC. Line up doplní ještě Surveyor.

ATMO music + Sofian Medjmedj
Další březnovou akcí je v pátek 20.3. z podzimu přeložený koncert skupiny ATMO music. A protože se ATMO music rozhodli po roce objet republiku s živou kapelou, představí se takto i v Litvínově.  V rámci šňůry Zpátky na tour se spolu s nimi v Ponorce představí také Sofian Medjmedj, mladý český popový zpěvák s přesahem do r’n’b.

Jazzová Ponorka!
Martin Rufer Quartet je instrumentální těleso, které založil mladý klavírista Martin Rufer. Quartet se zaměřuje na jazzovou improvizaci, prokládá ji však staršími i novějšími žánrovými standardy. Pánové se ovšem nebojí potykat si s latinou nebo funky. Můžete se tedy těšit na jedinečný hudební zážitek“, který nás v litvínovském podzemním klubu čeká v sobotu 21.3..

All Junglists
Na poslední březnový pátek, 27.3., připravují do litvínovského klubu Ponorka mejdan Hundread se Saigon project a All Junglists. Na tuto akci se ještě ladí detaily a tak si na line up musíme ještě chvíli počkat.

Metal Submarine IV.
Příznivci a příznivkyně metalové hudby si v litvínovské Ponorce přijdou na své v sobotu 28.3. už na čtvrtém pokračování seriálu koncertů Metal Submarine. Pozvání mostecké thrashové kapely Sixth Dimension do Litvínova přijala nymburská thrash death kapela SVINIBROD. Kladenská thrashová kapela Comander a death metal masakr ze Sušice, kapela MORTIFILIA.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2020-03_pono