Únor 2022 v litvínovské Ponorce

První letošní měsíc je minulostí, takže je nejvyšší čas se podívat, co se pro vás chystá v Hudebním klubu Ponorka Litvínov v únoru 2022. Únorové koncerty se ponesou především na vlnách punkrocku. Samozřejmě dostanou prostor i elektronické parties – jak techno tak drum’n’bass a po dlouhé době se v litvínovském podzemním klubu uskuteční výstava obrazů místní malířky. Také se v Ponorce uskuteční oslavy několikerých narozenin. Každý čtvrtek pak můžete přijít jen tak posedět u drinku s přáteli, zahrát si stolní fotbálek nebo pingpong a nebo i zatancovat na reprodukovanou hudbu. 


Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu.


Do řady! + Nothing To Me v Ponorce
Pátek 4.2. bude v Ponorce patřit severočeským punkovým kapelám. Z „Teplic u Bíliny“ přijedou už poněkolikáté do litvínovského podzemí legendární Do řady!, které podpoří další kapela se severu Čech, konkrétně Krupky, Nothing To Me. Ta se představí místnímu publiku poprvé. Pank ještě stále není mrtvý, přijďte se přesvědčit.

Technologic-Sever Session
Poměrně netradičně v sobotu, 5.2., se uskuteční další pokračování nekonečného seriálu techno mejdanů našich rezidentů z Výroby Euforie. Tradičně zahrají Mirus a Fidlushek a jejich pozvání přijali a představí se Lucas Wirth a Corvis z dalšího severočeského kolektivu Suburban Djs Chomutov. Přijďte na svižné taneční new techno.

Vernisáž výstavy obrazů Renaty Lachmanové
Výstavu obrazů Abstract Impresionismus představí při vernisáži v Ponorce ve čtvrtek 10.2. jejich autorka, místní malířka a kreslířka Renata Lachmanová. Vystavené obrazy vznikly během posledních 3 let, kdy se autorka „začala věnovat abstrakci a experimentovat s akrylem a vytvořila sérii obrazů, ve výrazných barvách, která je inspirována jejími emocemi a synthwave 80 let“

BRAIN FLUSH (TABY&KOSKA B-DAY)
Dramce a zároveň oslavy narozenin hned dvou vašich oblíbených dýdžejů v Ponorce proběhnou v pátek 18.2.. Slavit budou Taby a Koska, který se zas po roce vrací na chvíli domů. Dýdžejskou sestavu doplní Crank, Bazi, Hundread, Jimmy Cocaine a Maltixx. Loni to byla „jízda jako řemen“ a i letos se můžete těšit na „pořádný mejdlo se spešl světlama, pořádnym zvukem a hromadou muziky“.

Vlasta 50: APPLE JUICE + !V.V.Ú
Další oslava narozenin nás v litvínovském podzemním klubu čeká v sobotu 19.2.. Tentokrát ale půjde o oslavu punkovou, na které se představí miláčci místního publika, pražští Apple Juice a poprvé do Litvínova i do Ponorky přijede zahrát kapela !V.V.Ú, „nová“ kapela Štěpána Málka z legendárních N.V.Ú..

► V.M.H. + Průser (ten starej a dobrej) v Ponorce
Poslední únorovou sobotu, 26.2., po několika letech opráší své nástroje legendární litvínovský hudební soubor V.M.H., které svým vystoupením podpoří další místní super stará panková kapela Průser, toho času domácí, protože tahle parta zkouší přímo v Ponorce. 


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov

pono-program_02-2022