Prosinec 2022 v litvínovské Ponorce

Poslední měsíc roku 2022 už přešlapuje za dveřmi a tak si pojďme ve zkratce projít, co nabídne prosincový program v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Poslední letošní víkendy v litvínovském podzemí přinesou koncerty různých žánrů a parties s elektronickou hudbou. Hned první prosincový den bude v Ponorce slavnostně zahájena výstava obrazů, která bude k vidění až do konce roku. Pojďme na to, co nás i vás čeká a nemine v Ponorce v prosinci.


Děkujeme všem pravidelným i nepravidelným hostům klubu za přízeň a návštěvy v listopadu
a hlavně firmě Lannutti za dlouhodobou podporu klubu.


‼ Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu. ‼


►► PRAVIDELNÁ ČTVRTEČNÍ POSEZENÍ V PONORCE
Každý čtvrtek od 18:00 můžete přijít do Ponorky na pivo či jiný oblíbený drink, zahrát si „pinčes“ nebo stolní fotbálek a nebo strávit večer u baru… 

► VÝSTAVA OBRAZŮ NICOLE HUDCOVÉ
Během celého prosince
bude na sále klubu k vidění výstava litvínovské výtvarnice Nicole Hudcové. Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 1.12. od 19:00 samozřejmě za účasti autorky a jejích hostů.

Průser, SFK, Zbytkáč a DMK v Ponorce
 Pátek 2.12. bude Ponorka patřit hlavně pankáčům a pankačkám. Ten starej a dobrej Průser vystoupí naposledy v sestavě s Fildou. Po dvou letech se na pódiu ukáží místní SFK. Ze západu Čech přijede poprvé do litvínovského podzemí kapela Zbytkáč a premiéru v Ponorce budou mít i lounští DMK.

PKMB v Ponorce
Večer plný pohody a skvělých písní a samozřejmě hold výbornému muzikantovi proběhne v Ponorce v sobotu 3.12.. Koncert litvínovské blues-rockové kapely Petr Kalandra Memory Band v litvínovském podzemním klubu podpořilo Město Litvínov.

DWARF Soundsystem – XVI. NAROZKY
Pátek 9.12. nabídne Ponorka prostor „technu z polí a luk“. Vlastní zvuk i světla, šestnácté narozeniny a mejdan v litvínovském podzemním klubu. Dwarf SoundSystem a jejich už tradiční narozeninový mejdan v Ponorce.

The Atavists + Atomy Nevadí v Ponorce
Koncert dvou zajímavých kapel nabídne Ponorka – opět s podporou Města Litvínov –  v sobotu 10.12.. Po pěti letech se do litvínovského podzemí vrací výborná surf-stoner rocková kapela The Atavists! Severočeskou scénu bude reprezentovat domácí a neméně zajímavá alternativně rocková kapela Atomy Nevadí.

Euphory Night, Dj GOLPE, Fidlushek B-Day
Prosincový mejdan Výroby Euforie v Ponorce znamená jediné. V pátek 16.12. proběhne party, na které Dj Fidlushek slaví narozeniny. Vystoupí i jeho parťák a euforik Dj Mirus. Hlavním hostem bude matador techno scény Dj Golpe / BROKEN ROBOT. Line-up doplní Dj Keram.

Eva VARGO band v Ponorce
Sobota 17.12. v Ponorce nabídne večer plný energie a hudby v rámci speciálního skoroVánočního koncertu litvínovské písničkářky. Eva Vargo vystoupí tentokrát se skvělou kapelou ve složení Eva – kytara, zpěv, Ladislav Varga – basová kytara, Kamil Hofstetter – bicí, perkuse a Markéta Lívancová – zpěv.

JUNGLE TIME
Poslední letošní výlet Ponorkou do džungle se uskuteční v pátek 23.12.. Pozvání kolektivu JNGL TIME na předvánoční mejdan přijal karlovarský zabiják Akira. Během večera a noci vás budou bavit ještě Hundread, Mad4ce, NoT a další.

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA
Každoročně se v Ponorce 25.12. na Boží hod vánoční koná Tradiční vánoční besídka. „Vánoce v Ponorce“, „sraz rodáků“ nebo „mejdan kterej se musí zažít“ letos vychází na neděli a nabídne koncert kapel Pierre Richard a Tesilové vlny. Legendami opředené hudební soubory z „litvínovskýho gymplu“ a jeden z posledních letošních večírků v litvínovském podzemním klubu.

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK 
Pondělí 26.12., tedy Druhý svátek vánoční nebo taky „na Štěpána“, Ponorka hostí tradiční vánoční koncert litvínovské ska-popové kapely Definitivní Ententýk. „Zhmotnělá radost“ a poslední koncert roku 2022 v litvínovském hudebním klubu.


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek, pátek a sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
Instagram www.instagram.com/ponorka.litvinov
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov

pono-program_12-2022