Duben 2022 v litvínovské Ponorce

Třetí letošní měsíc se to chystá zabalit a tak je dobrá příležitost, podívat se co pro vás připravuje Hudební klub Ponorka Litvínov na duben 2022. Litvínovský podzemní klub nabídne na dubnové víkendy koncerty různých žánrů, parties s elektronickou hudbou ať už s beaty rovnými nebo zlámanými. Ponorka dál v dubnu nabídne vystoupení „jistoty a také definice českého hiphopu“. Ano, do Ponorky přijedou v dubnu PSH. Čeká nás také den plný umění. Od obrazů, přes sochy až po extrémní bodytuning. Během dubna bude také stále k vidění výstava Abstrakt & Surrealismus Jany a Hany. Samozřejmostí zůstává možnost čtvrtečního posezení, ke kterému se snad s počasím vrátí i grilovačky. 
Pojďme si dubnový program v Ponorce projít. 


Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu.


Technologic-Technørd edition
Výroba euforie uvádí! První dubnovou akcí bude hned v pátek 1.4. „techno fičák“ a „vinylová paráda“, kterou připravují naši Euforici, Fidlushek a Mirus. Jejich pozvání přijali zástupci uskupení Technørd, ‚ikona české techno scény‘ Dahø a Petra.P, dýdžejka ‚s nevídaným citem pro selekci hudebního materiálu‘. 

ZPUTNIK a STATUS PRAESENTS
Sobota 2.4. bude v litvínovském podzemí patřit umělcům z hlavního města. Obě kapely, které na této akci vystoupí, se do Ponorky vrací poněkolikáté. A vrací se evidentně rádi. Zputnik je pražská kapela, která míchá punk s elektronikou. Status Praesents zase kombinují hardcore s rap-metalem. Večer plný energie a svižné a tvrdé hudby. Mejdan!

PSH v Ponorce + DJ Bart
Několikrát přeložená a dlouho očekávaná akce se v Ponorce uskuteční v pátek 8.4.. Do Litvínova přijede legendární rapová skupina Peneři strýčka Homeboye! Lokální scénu pak bude zastupovat Dj Bart. Akci pořádá spolek MY Litvínov ve spolupráci s Nadace Proměny a její výtěžek je určen na podporu janovského sousedského domu Libuše. Přijďte si užít exkluzivní vystoupení PSH v našem malém podzemním klubu a zároveň podpořit janovské komunitní centrum. Vstupenky v předprodeji pořídíte na GoOut!

Timur a jeho partaj + Průser
Oslavit narozeniny koncertem? V Ponorce to jde. V sobotu 9.4. takhle oslaví narozeniny hned několik lidí najednou. Pětapadesátku slaví Kečup a Láďa Marks a šedesátiny Baloun. Všem třem k tomu zahrají dvě místní kapely opředené legendami. Undergroundový bigbít předvede Timur a jeho partaj. „Starej a dobrej“ Průser pak zahraje svůj punkový set. Přijďte se bavit na koncert, i když sami narozeniny máte třeba v listopadu.

Spring BassJam – Warm Up
Ani v dubnu nepřijdete v Ponorce o ‚dramce‘. Na pátek 15.4. připravují další mejdan kluci z Basstrike Crew. Čeká nás warm-up festivalu Spring BassJam. Během pátečního večera noci vystoupí Dj HrouneX, Prase, Dj Dopamin, Fettys. Místní scénu zastoupí Jimmy Cocaine, Nightrofix a samozřejmě Taby a Crank z Basstrike Crew. Party!

► Art Day
Předposlední dubnovou sobotu, 23.4., nás čeká v klubu i na jeho terase první ročník akce nazvané Art Day. Program akce se ještě ladí a tak vám můžeme slíbit jen to, co slibuje plakát. Těšit se můžete na opravdu pestrou paletu z různých směrů umění. „Sochy, obrazy, hudba a tanec, motorky, kerky i extrémní bodytuning“ a k tomu všemu grilovačka na terase klubu. Sledujte událost na FB.

E!E v Ponorce + Jiří George Ditrich
Éčka v Ponorce! Pátek 29.4. bude patřit dalšímu letošnímu retrovýletu do ‚devadesátek‘. Po čtyřech letech se do litvínovského podzemí vrací legendární příbramská punková kapela E!E. Pětatřicet let existence a permanentní turné, to jsou Éčka! Severočeskou scénu zastoupí punkový písničkář Jiří George Ditrich z Teplic, kterého místní publikum může pamatovat z působení v jeho kapele Zero Zero


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov

20220407_vvp