Březen 2023 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Poslední den druhého měsíce letošního roku! Je tedy nejvyšší čas představit program Hudebního klubu Ponorka Litvínov na měsíc třetí, tedy březen 2023. Také v následujících týdnech můžete trávit volný čas v našem klubu na koncertech i parties s elektronickou hudbou a samozřejmě se můžete stavit každý čtvrtek jen tak, na dobré pivo, stolní fotbálek a když se to sejde tak i „pinčes“. Na viděnou v Ponorce!

Děkujeme všem, kteří v únoru v ponorce vystoupili i těm, kteří si do klubu našli cestu , za podporu a zájem a tradičně firmě Lannutti za podporu stálou a dlouhodobou! 


►►► Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu. ◄◄◄


►►► Každý čtvrtek do Ponorky na pivo…

SPS V LITVÍNOVĚ (JSME V HAJZLU – TURNÉ 2023) + S.N.A.D.
Litvínovská Ponorka hostí v pátek 3.3. první zastávku jarního turné pražské punkové legendy SPS, která přidala několik koncertů, na kterých si připomene první desku Jsme v hajzlu, kterou přehrají celou. Druhou část setu kapela pozměnila a přidala některé dlouho nehrané songy. Jako support se můžete těšit na pcherskou punkovou kapelu S.N.A.D. Nenechte si tuhle akci ujít. Minule SPS málem zbořili Ponorku.

JAN BURIAN v Litvínově
Pražský písničkář, spisovatel a dokumentarista Jan Burian přijede do Ponorky v sobotu 4.3. s koncertním programem Ekologie duše, aneb jak žít a nezbláznit se z toho. „Písničky a vyprávění na téma současného života člověka obklopeného médii, ohromovaného supermarkety a superstary. Co se dá dělat, abychom si uchovali zdravý rozum a kulturní úroveň.“ 
Koncert s omezenou kapacitou. Vstupenky k sezení za 250,- v předprodeji na baru klubu ještě ve čtvrtek a v pátek od 18:00. V den koncertu 300,-.

Jungle Time
Další díl Jungle Time eventů v Litvínově proběhne v Ponorce v sobotu 11.3. Sobotní večer zpestří MIKKIM, který se kromě jungle/dubwize muziky, věnuje i raggateku! Dál vystoupí ostřílený pražský killer Eska – zástupce populárních parties „Zlomená scéna“ a chybět nebude jungle princess Sofiqa. Porci řádných beatů naservíruje NoT a celý line up uzavře Hundread. Jungle Time!

Feel Emotions – Djane Adriana Hranáčová
Výroba Euforie, tedy dýdžejské duo Dj Fidlushek a Dj Mirus, připravila do litvínovského podzemního klubu na pátek 17.3. mejdan Feel Emotions. „Hudební příběh, pocity, emoce, tanec…“ a „house, techhouse, deeptech, minimal, deep, melodic,“ tak o to vše a ještě něco navíc se postará headlinerka Djane Adriana Hranáčová, samozřejmě euforičtí residenti a jejich dobrý kamarád Bady Dj. První vystoupení Adriany v Ponorce byl „luxusní mejdan“!

DNB Production Night w/ MUSTAFFA & SHERIFF
Drum And Bass Production Crew zve do litvínovského podzemního klubu v pátek 24.3. na party se zástupci NWND & LET IT ROLL Crew. MUSTAFFA & SHERIFF mají připravený „pure neurofunk set“, který vás „odpálí z parketu“. Hlavní hvězdy večera doplní zástupci pořádajícího kolektivu. CREPIS, CUBALIBRE, LOOKSHOT, MIKE HELPER a JAKUB JAKOBY! Dlouho dopředu ohlášená akce, která bude šlapat.

Trpasličí party: „DNB edice“
Dwarf SoundSystem, tedy „technaři z polí a luk“ připravují na pátek 31.3. do Ponorky další „trpasličí party“. Vedle techna se ale tentokrát můžete těšit i na i na drum’n’bass! Sestava dýdžejů je „v procesu“, takže bližší informace čekejte a hledejte na obvyklých komunikačních kanálech, nebo jen sledujte stránky klubu 

►► Připravujeme: so 1.4. koncert Coffeebreak |  pá 7.4. koncert BRAJGL POVOLEN | pá 28.4. koncert ADALBERT & PEKELNÉ KONE V PONORCE a další koncerty a parties


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek, pátek a sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
Instagram www.instagram.com/ponorka.litvinov
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov
Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov

pono-program_03-2023